Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 871: Radwan wystąpi do sądu o ustalenie ojcostwa Kubusia! Zrobi to za plecami Joanny - ZDJĘCIA

2023-02-01 13:26

W 871 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 1.02.2023 o 20.55 w TVP2) Krzysiek (Mateusz Damięcki) nie daruje Joannie (Monika Kaleńska), że po rozwodzie z Piotrem (Marek Bukowski) zaczęła układać sobie życie na nowo. Radwan nie zaakceptuje związku Gawryło z Jackiem Marcinkowskim (Mateusz Rusin) i postanowi się zemścić. W 871 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysiek zjawi się u prawnika (Tomasz Nazaruk) i za plecami Joanny zdecyduje się wystąpić do sądu o ustalenie ojcostwa! Mecenas zacznie go przed tym przestrzegać, ale Radwan nie pozwoli, aby Kubuś (Wiktor Trojan) miał nowego ojca! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 871 - środa, 1.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 871 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysiek nie pogodzi się z decyzją Joanny, która po rozwodzie z Piotrem zwiąże się już z innym facetem. Tym bardziej, że Gawryło nie przedstawiła mu Jacka osobiście, a ich związek wyszedł na jaw zupełnym przypadkiem, gdy Marcinkowski zjawił się z bukietem kwiatów w Leśnej Górze, aby wspólnie z Aśką świętować jej wolność. Wówczas Gawryło nie przyznała Radwanowi, że są razem, jednak prawda i tak ujrzała światło dzienne, gdy Jacek sam wygadał się przed Radwanem. Wtedy Krzysiek zaczął robić Joannie wymówki, jednak Gawryło nie miała sobie nic do zarzucenia. Dlatego w 871 odcinku "Na dobre i na złe" ginekolog postanowi się na niej zemścić!

W 871 odcinku "Na dobre i na złe" Radwan umówi się na spotkanie ze swoim prawnikiem i zapowie, że chce wystąpić do sądu o ustalenie ojcostwa Kubusia. Oczywiście, Krzysiek zrobi to za plecami Joanny, co nie spodoba się mecenasowi, który zacznie go przed tym przestrzegać i poleci poinformować matkę dziecka, ale ginekolog nie będzie chciał o tym słyszeć, gdyż zazdrość o nowy związek Gawryło okaże się zbyt wielka!

- Powinien pan poinformować matkę dziecka. Mówił pan, że macie dobre relacje - zauważy mecenas.

- Wie pan ostatnio różnie z tym bywa - stwierdzi Krzysiek.

- Proszę pana, jeżeli bez jej wiedzy i zgody, pnie się pan do sądu o ustalenie ojcostwa, może się pan spodziewać, że ona utrudni kontakty z chłopcem do końca rozprawy a ta może potrwać - ostrzeże go w 871 odcinku "Na dobre i na złe".

- Ale ona już zaczęła to robić. Niedawno znalazła sobie nowego partnera i teraz nie potrzebuje ojca dla Kubusia tylko bardziej niani na zawołanie - uzna Radwan.

Wtedy w 871 odcinku "Na dobre i na złe" adwokat zrozumie, że jego klienta aż zżera zazdrość o nowy związek matki dziecka, ale oczywiście Krzysiek zacznie się wszystkiego wypierać i zaznaczy, że chodzi mu wyłącznie o Kubusia!

- Rozumiem, tylko to jak jedno z rodziców zaczyna układać sobie życie na nowo zawsze jest trudne... - wyjaśni.

- Ale ja nie mam z tym problemu. Po prostu nie chcę tylko, żeby mój syn miał kolejnego ojca! - powie stanowczo.

Jeszcze w 871 odcinku "Na dobre i na złe" Joanna skontaktuje się z Krzyśkiem i przełoży ich umówione spotkanie. Oczywiście, Radwan od razu pomyśli, że wystawia go dla Jacka, przez co tylko utwierdzi się w swojej decyzji, o której ani słowem nie wspomni Gawryło!

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze