Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 877: Szokujące zachowanie Barta po udarze. To przez matkę tak go wykrzywi! - ZDJĘCIA

2023-03-15 21:01

W 877 odcinku "Na dobre i na złe" Artur Bart (Piotr Głowacki) wreszcie wyda jakiś znak, pokaże coś, co utwierdzi wszystkich w przekonaniu, że jest nadzieja na odzyskanie sprawności przez lekarza, który chwilowo znajdzie się na miejscu pacjenta. To Julka (Aleksandra Hamkało) w 877 odcinku "Na dobre i na złe" nieświadomie doprowadzi do sytuacji, w której Bart wyda dziwny grymas, jęk, który aż przerazi Burską! Będzie to rekcja na pojawienie się pewnej osoby z przeszłości Barta, którą Julka sprowadzi do szpitala. Dziwny grymas stanie się początkiem odzyskania zdrowia?

"Na dobre i na złe" odcinek 877 - środa, 15.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Bart wyląduje w Leśnej Górze w łóżku szpitalnym, a nie jak zwykle, przy operacyjnym stole lub przy biurku, w rozmowie z pacjentami. Artur dostanie udaru mózgu podczas jednej z operacji, której ostatecznie nie dokończy, bo zemdleje, a pieczę nad pacjentem przejmie Falkowicz (Michał Żebrowski). U Barta lekarze szybko stwierdzą udar mózgu, a w 877 odcinku "Na dobre i na złe" Julka nie będzie miała kontaktu z ukochanym. Sytuacja stanie się o tyle trudna, że Burska nie zdąży nawet wyprostować kryzysu małżeńskiego, który powstał na skutek pojawienia się w ich życiu Amelii (Julia Turczynowicz). To przestanie być jednak istotne, kiedy Julia zadrży o życie i dalszy los Artura. Nie będzie z nim kontaktu, a ona nieświadomie pogorszy jego samopoczucie.

Dziwne zachowanie Barta w 877 odcinku "Na dobre i na złe" da nadzieję na powrót do zdrowia

Bart ocknie się w 877 odcinku "Na dobre i na złe", ale nie da rady mówić i szybko okaże się, że pojawiły się problemy neurologiczne. Każdy będzie bardzo zamartwiał się losem Artura, a w Leśnej Górze dojdzie nawet do starcia Julki i matki Artura (Elżbieta Jodłowska), która tak się zdenerwuje, że postanowi sprowadzić jedyną pomoc, która przyjdzie jej do głowy. Ściągnie do szpitala profesora Marczaka (Marcin Troński). Ona i Julka nie będą jednak świadome, że profesor i Bart lata temu popadli w konflikt i się szczerze nie cierpią. Kiedy tylko Marczak pojawi się przy szpitalnym łóżku pacjenta, rzuci nieprzychylny komentarz. 

- Może nasz pacjent wreszcie powie coś sensownego… No, jak tam, Arturze? - wypadli profesor w 877 odcinku "Na dobre i na złe". Właśnie w tym momencie Artur nie wytrzyma, zrobi twarzą dziwny grymas i powie wymowne - Bleeeeeeeeee!. Będący w sali Tadek Borucki (Marcin Urbanke) odzyska nadzieję na powrót Barta do zdrowia. - I z czego pan się śmieje?! - zapyta poważnie Marczak. - Bo to jest reakcja... Pierwsza spójna reakcja, jaką widzę! - uśmiechnie się Tadek i okaże się, że dla Barta jest jednak spora nadzieja na odzyskanie sprawności. 

Na dobre i na złe odcinek 866 ZWIASTUN. Powrót zboczonego Maksa Begera. Znajdzie sobie kolejną ofiarę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze