Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 877: Bart obudzi się po udarze, ale nie będzie mówił. Nikt nie zdoła mu pomóc - ZDJĘCIA

2023-02-27 9:10

W 877 odcinku "Na dobre i na złe" Bart (Piotr Głowacki) odzyska przytomność po udarze, ale lekarzom nie uda się powstrzymać jego skutków, mimo szybko udzielonej pomocy. Nie dość, że Artur nie będzie mówił, to jeszcze okaże się, że ma poważne problemy neurologiczne. W 877 odcinku "Na dobre i na złe" przy łóżku Barta nieustannie będą czuwały Julka (Aleksandra Hamkało) i Lilka (Elżbieta Jodłowska), a matce Artura nawet uda się ściągnąć na konsultację byłego mentora profesora Adama Markiewicza (Marcin Troński), ale to już niewiele pomoże. Tym bardziej, że na jaw wyjdzie dawno skrywany sekret! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 877 - środa, 15.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 877 odcinku "Na dobre i na złe" Bart przeżyje udar mózgu, do którego dojdzie w trakcie rutynowej operacji usunięcia krwiaków u jednego z pacjentów po wypadku na motocyklu. Zdradzamy, że w pewnym momencie profesor obleje się zimnym potem i zacznie opowiadać niestworzone historie, w efekcie czego Tadek (Marcin Urbanke) zażąda, aby Artur odsunął się od stołu. Borucki i Jacyno (Antoni Sałaj) dokończą operację pod przewodnictwem Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski), który zostanie wezwany na salę w trybie pilnym. I dobrze, gdyż chwilę później Bart straci przytomność i osunie się na ziemię, a Tadek zrelacjonuje całe zdarzenie Julce. Burska szybko domyśli się, że to może być udar i zleci najpotrzebniejsze badania, które potwierdzą jej diagnozę. W 877 odcinku "Na dobre i na złe" Bart dostanie udaru mózgu, a Julka zacznie mieć okropne wyrzuty sumienia, gdyż dojdzie do niego tuż po ich kłótni...

Na szczęście, w 877 odcinku "Na dobre i na złe" Bart odzyska przytomność i obudzi się po udarze, jednak mimo szybko udzielonej pomocy, nie uda się powstrzymać jego skutków. Artur nie będzie mówił, a na dodatek wystąpią u niego poważne problemy neurologiczne, którym nie uda sprostać lekarzom z Leśnej Góry. Oczywiście, w 877 odcinku "Na dobre i na złe" Julka poinformuje o wszystkim matkę Artura, która natychmiast zjawi się w szpitalu, gdzie będzie czuwać przy łóżku syna. Co więcej, Lilce uda się ściągnąć na konsultację wybitnego profesora, a zarazem dawnego mentora Barta, Adama Markiewicza!

W 877 odcinku "Na dobre i na złe" Markiewicz zjawi się w Leśnej Górze, jednak Lilka nie będzie świadoma, że profesor od lat jest skłócony z jej synem! Adam zgodzi się porozmawiać z Arturem w towarzystwie lekarzy, jak również spotka się z dawnym uczniem sam na sam. Czy Markiewicz w 877 odcinku "Na dobre i na złe" w obliczu tragedii Barta na chwilę zapomni o ich konflikcie i pomoże Arturowi? Czy mąż Julki będzie jeszcze mówił? Tego przekonamy się już niebawem!

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Najnowsze