Na dobre i na złe, odcinek 842: Radwan powie Kubusiowi, że jest jego ojcem? - WIDEO

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 842: Radwan powie Kubusiowi, że jest jego ojcem? - WIDEO

Na dobre i na złe, odcinek 842: Radwan powie Kubusiowi, że jest jego ojcem? - WIDEO

2022-03-18 9:00

Czy w 842 odcinku "Na dobre i na złe" Kubuś (Wiktor Trojan) wreszcie dowie się, że jest synem Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki)? Przed ginekologiem z Leśnej Góry trudny czas nawiązywania relacji z synem, owocem jego miłości do Hany Goldberg (Kamilla Baar), ale także walki o dziecko z Joanną Gawryło (Monika Kaleńska), która kocha Kubę jak prawdziwa matka! W 842 odcinku "Na dobre i na złe" nadejdzie taki moment, w którym Krzysztof będzie musiał powiedzieć Kubie, że jest jego ojcem! Bo 6-latek nagle ucieknie z domu i wezwie na pomoc właśnie Radwana. Zobaczcie te sceny w "Kulisach serialu Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 842 - środa, 6.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 842 odcinku "Na dobre i na złe" Kubuś, syn Hany i Krzysztofa, którego od urodzenia wychowywał Piotr Gawryło (Marek Bukowski), a po śmierci Hany także jego druga żona, Joanna, wreszcie pozna prawdę o biologicznym ojcu? Rezolutny 6-latek domyśli się, że przybrana matka Joanna go okłamuje, że tata Piotr już do nich nie wróci. Wsparciem dla chłopca wciąż będzie Radwan, który nawiąże z nim coraz bliższą relację. Jednak nawet on nie domyśli się co planuje Kubuś.

Niespodziewanie w 842 odcinku "Na dobre i na złe" Kuba ucieknie z domu, po czym zadzwoni do Radwana ze swojej kryjówki, żeby mu pomógł. Zmartwiony lekarz niezwłocznie zjawi się na miejscu. Otoczy syna opiekę i będzie nalegał na poinformowanie o wszystkim Joanny, która z pewnością niepokoi się jego zniknięciem. Kuba się nie zgodzi. Wyzna Krzysztofowi, że mama cały czas kłamie, że nie wie co się dzieje z jego tatą i czy kiedyś jeszcze będą rodzina.

- Kubuś czuje, że dorośli go oszukują i trochę się martwi - zapowiedział te sceny Wiktor Trojan w "Kulisach serialu Na dobre i na złe".

Poruszony wyznaniem syna Krzysztof w 842 odcinku "Na dobre i na złe" postanowi powiedzieć Kubusiowi, że jest jego prawdziwym ojcem. Ale czy w decydującym momencie odważy się wyjawić całą prawdę? Przecież gdy ujawni, że Piotr Gawryło tylko udawał jego tatę, zabrał Kubusia do Izraela bez jego zgody, rozdzielił ich, bo nie mógł znieść, że Hana też go okłamała, to zniszczy chłopcu całe życie, wszystko, w co Kubuś wierzył.

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 841: Hania będzie mamą Helenki. Zabierze Małą do siebie - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Radwan nigdy nie powie Kubie, że jest jego ojcem?

Sprawdź też: Stulecie Winnych 4, odcinek 45: Śmierć Andzi i Stanisława. Umrą z dala od siebie jednej nocy - ZDJĘCIA

Przed Radwanem w 842 odcinku "Na dobre i na złe" najtrudniejsza decyzja w życiu. Podejmie ją bez konsultacji z Joanną Gawryło, świadomy tego, że prawda może na zawsze rozłączyć go z synem.

- Dla dobra dziecka Krzysztof Radwan nie dotykał w ogóle tej sprawy. Czemu się to zmieniło? Bo zmieniły się okoliczności. Radwan dostrzegł szansę. Aśka jest wściekła na Radwana i uznaje go za potencjalnego wroga albo co najmniej konkurenta. Jednak miłość do dziecka potrafi przezwyciężyć wszystko. Zawsze ma największą moc. Także paradoks polega na tym, że oboje chcemy dla tego dziecka jak najlepiej - wyznał Mateusz Damięcki w "Kulisach serialu Na dobre i na złe". 

Tylko Joanna w 842 odcinku "Na dobre i na złe" mogłaby pomóc Radwanowi w miarę delikatnie przekazać Kubusiowi, że jest jego ojcem. Oczywiście gdyby nie czuła się oszukana przez Krzysztofa, który od początku ich znajomości nie był z nią szczery, nie przyznał się, że miał romans z Haną, która urodziła jego dziecko.

- Z jednej strony rozum podpowiada Joannie, że nie może zaufać kłamcy. Ale z drugiej cały czas widzi przyjaciela, do którego żywi cały czas ciepłe uczucia - powiedziała tajemniczo Monika Kaleńska. I tym samym zasugerowała, że w wątku Radwana, Joanny i Kubusia jeszcze wszystko się może zmienić na lepsze. 

Najnowsze