Na dobre i na złe, odcinek 828: Piotr Korban zniknie! Michał dopnie swego, a Hania nawet się z nim nie pożegna

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 828: Piotr Korban zniknie! Michał dopnie swego, a Hania nawet się z nim nie pożegna

Na dobre i na złe, odcinek 828: Piotr Korban zniknie! Michał dopnie swego, a Hania nawet się z nim nie pożegna

2021-12-09 11:14

W 828 odcinku "Na dobre i na złe" zniknie Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), który przeszedł bardzo skomplikowaną operację, a życie zawdzięcza lekarzom z Leśnej Góry. Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) będzie czuwać przy łóżku pacjenta, do którego już dawno poczuła coś o wiele więcej. W 828 odcinku "Na dobre i na złe" to Michał (Mateusz Janicki) może jednak triumfować, ponieważ Korban zniknie ze szpitala i z życia Sikorki. Hania nie będzie świadoma, że spędza ostatnie sekundy z policjantem i nawet nie zdąży się z nim pożegnać!

"Na dobre i na złe" odcinek 828 - środa, 22.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 828 odcinku "Na dobre i na złe" Piotr Korban będzie dochodził do siebie po skomplikowanych operacjach, kiedy to jego życie zależało od starań lekarzy z Leśnej Góry. Przez wypadek, który spotkał policjanta w poprzednich odcinkach "Na dobre i na złe", Hania uświadomiła sobie, że darzy go sporym uczuciem. Jak się okaże, policjant wpadł w wielkie kłopoty i zatargi z mafią, a w Leśnej Górze przestanie być bezpieczny. Beger (Tomasz Ciachorowski) dostanie polecenie od byłej partnerki Korbana odnośnie natychmiastowego przeniesienia pacjenta do innego szpitala. 

- Przyniosła mi praktycznie... nakaz - powie Maks do Michała w 828 odcinku "Na dobre i na złe", ale Wilczewski nie będzie przychylny, by ruszać pacjenta ze względu na stan zdrowia. - Dopóki się nie upewnię, że będzie miał odpowiednią opiekę medyczną w czasie transportu i potem - podsumuje Michał, co będzie godne podziwu, bo przecież Wilczewski to jego największy rywal. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1623: Ula odwróci się od Bartka! Tylko Rogowski stanie po jego stronie

W 828 odcinku "Na dobre i na złe" okaże się jednak, że Piotr Korban naprawdę musi zniknąć i to natychmiast! - Rozmawiałem dziś z doktor Sikorką, która zajmuje się Korbanem z wyjątkowym oddaniem. Określiła jego stan jako stabilny - powie Beger do Michała w 828 odcinku "Na dobre i na złe" i w końcu zdecydują o przeniesieniu policjanta z Leśnej Góry do innej placówki. Hania dowie się o wszystkim jako ostatnia i nie przyjmie tego najlepiej. - Korban prowadził jakieś śledztwo. Policja chce mu zapewnić lepszą ochronę - wyjaśni Maks., a Hania postara się dowiedzieć, gdzie przewożą Piotra. - Nie wiadomo. To tajemnica - podsumuje Beger. 

Przeczytaj: M jak miłość. Koszmarny wstyd Andrzejka. Dopiero po odejściu przyznał się, co musiał robić z Marzenką - WIDEO

Hania w  828 odcinku "Na dobre i na złe" zobaczy jak Piotr jest transportowany do innego szpitala i nawet nie będzie miała jak się z nim pożegnać! - Jak się czujesz? - zapyta Julka (Aleksandra Hamkało), bo będzie wiedziała, że policjant stał się kimś wyjątkowym dla lekarki. - Na razie stabilnie  - westchnie kobieta w odpowiedzi. Faktem jednak będzie, że Piotr zniknie z Leśnej Góry i tym samym Michał zatriumfuje. Trudno powiedzieć kiedy policjant dojdzie do siebie i czy w ogóle jeszcze odezwie się do Hani. 

Na dobre i na złe, odcinek 825: Dramat Hani w obliczu śmierci Piotra. Michał nie pozwoli, żeby cierpiała
Najnowsze