M jak miłość, odcinek 1623: Ula odwróci się od Bartka! Tylko Rogowski stanie po jego stronie

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1623: Ula odwróci się od Bartka! Tylko Rogowski stanie po jego stronie

M jak miłość, odcinek 1623: Ula odwróci się od Bartka! Tylko Rogowski stanie po jego stronie

2021-12-09 20:01

W 1623 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) nie będzie miała siły patrzeć, jak Bartek (Arkadiusz Smoleński) niszczy sobie życie. Oczywistym jest, że bardzo cierpi po stracie brata, ale tym samym zacznie wariować i sprawiać problemy. Lisiecka w 1623 odcinku "M jak miłość" nie pozna własnego męża i się od niego odwróci! Bartek zacznie wyczyniać coraz głupsze rzeczy i tylko Rogowski (Robert Moskwa) stanie po stronie Lisieckiego. Ula zawiedzie się na ukochanym, ale czy powinna zostawiać go, kiedy ten najbardziej potrzebuje wsparcia?

"M jak miłość" odcinek 1623 -poniedziałek, 20.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1623 odcinku "M jak miłość" Ula będzie załamana widokiem męża, który się zaniedbał, pije i awanturuje. To ona i Rogowscy będą opiekować się Kalinką (Oliwia Kępka), podczas gdy Bartek spróbuje "motywować" policję do poszukiwań zabójcy brata, robiąc przy tym afery. Z jednej strony nie ma co się dziwić Lisieckiemu, z drugiej Ula nie wytrzyma tego, co się z nim dzieje. Zazwyczaj poukładany i spokojny Bartek przemieni się w chojraka żądnego zemsty.

- To jak to w końcu jest? Robicie coś w końcu ze śmiercią mojego brata? Bo mam wrażenie, że śledztwo stanęło i stoi - powie wściekły Bartek w 1623 odcinku "M jak miłość" do Rafała (Jakub Kucner), mającego coraz mniej cierpliwości do szalejącego kolegi. Nie tylko zresztą on, bo własna żona Lisieckiego nie zniesie jego humorów, a przecież jej też będzie ciężko. 

Przeczytaj: M jak miłość. Koszmarny wstyd Andrzejka. Dopiero po odejściu przyznał się, co musiał robić z Marzenką - WIDEO

Na Ulę w 1623 odcinku "M jak miłość" spadnie ciężar opieki nad osieroconą córką Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński). Wyzna Arturowi, że boi się o męża. - Bartek to jest w ogóle inna historia... Prowadzi jakieś swoje własne śledztwo, tylko nie wiem po co - powie na głos Ula, ale Rogowski stanie w obronie mężczyzny. - Ja wierzę w jego rozsądek - powie z przekonaniem w 1623 odcinku "M jak miłość". - Ja nie - przyzna smutno Ula, która tym samym odwróci się od męża, który kompletnie straci głowę. 

W 1623 odcinku "M jak miłość" Bartek faktycznie przesadzi, bo osobiście pójdzie do przyrodniej siostry Marzenki i zacznie robić tam aferę. 

- Chciałam zgłosić napaść! - powie do telefonu podła kobieta, a na miejsce afery i szarpaniny przyjedzie Stadnicki (Rafal Kucner). - To się doigrałeś - oceni Stadnicki w 1623 odcinku "M jak miłość", kiedy będzie musiał założyć Lisieckiemu kajdanki. Bartka to jednak nie uspokoi, nie wyjdzie zw stanu furii. - Zabiję gada... Jeszcze raz wejdzie mi w drogę, będzie chciał okraść moją bratanicę... Przysięgam, zabiję! - doda Bartek, który nie zrozumie, że tym sposobem robi sobie jeszcze większą krzywdę i sprowadza na siebie nieszczęście, bo przecież nawet groźby są karalne. - Jasne, gadaj tak dalej! Jak cię usłyszy komendantka, w życiu cię nie wypuści! - słusznie zauważy Rafał. 

M jak miłość, odcinek 1620 ZWIASTUN. Tak śmierć Marzenki i Andrzejka zmieni Bartka i wpłynie na losy Mostowiaków
Najnowsze