Na dobre i na złe, odcinek 826: Hania oskarży Michała o zabójstwo Piotra! Odkryje jego błąd lekarski – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 826: Hania oskarży Michała o zabójstwo Piotra! Odkryje jego błąd lekarski – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 826: Hania oskarży Michała o zabójstwo Piotra! Odkryje jego błąd lekarski – ZDJĘCIA

2021-12-09 8:39

W 826 odcinku „Na dobre i na złe” stan Korbana (Mikołaj Roznerski) będzie na tyle poważny, że lekarze ciągle nie wybudzą go ze śpiączki i nie pomoże nawet kolejna operacja! Piotr będzie się tylko pogarszał, a bezradna Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) nie będzie mogła już nic zrobić. W 826 odcinku „Na dobre i na złe” Piotr znów trafi na stół operacyjny, gdzie Michał (Mateusz Janicki), który od początku się nim zajmował, dostrzeże nowe zmiany! Wzburzona Sikorka od razu wytknie jego błąd i zarzuci mu, że celowo tak kierował leczeniem, aby zabić jej nowego ukochanego!

"Na dobre i na złe" odcinek 826 - środa, 8.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 826 odcinku „Na dobre i na złe” stan Piotra wcale nie będzie się poprawiał, a nawet będzie coraz gorszy! Lekarze ciągle nie będą mogli wybudzić go ze śpiączki, a zapłakana Hania już nie będzie wiedziała, co robić. Nawet jego matka (Marzena Oberkorn) straci już wszelkie nadzieje, że jej syna uda się jeszcze uratować! Mimo iż Sikorka zacznie ją pocieszać, to wewnętrznie będzie wiedziała, że są to tylko puste słowa, gdyż z jej ukochanym jest naprawdę źle! Na domiar złego w 826 odcinku „Na dobre i na złe” Korban znów się pogorszy i będzie wymagał kolejnej operacji!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 828: Szczepan odejdzie z Leśnej Góry?! Maks zwolni ukochanego Agaty, żeby się odegrać

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Hania zarzuca Michałowi, że chciał zabić Piotra w 826 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 826 odcinku „Na dobre i na złe” nastąpi przełom w leczeniu Piotra, a trzecia operacja okaże się kluczowa! Michał, który od początku zajmował się swoim rywalem i kierował jego leczeniem, ciągle nie mógł odkryć, co sprawia, że stan Korbana nie poprawia się tylko wciąż się pogarsza! Jednak w czasie kolejnej operacji wreszcie dojdzie do sedna sprawy, co wzbudzi ciekawość Hani.

- Nie wiedzieliśmy tego wtedy przez tę krew, jelita są długie, a otwór malutki – wytłumaczy się Michał.

- A przy reoperacji nie krwawił – wtóruje mu Hania.

- Treści jelitowej też nie widziałem – wkurzy się w 826 odcinku „Na dobre i na złe”.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 827: Agata załatwi Maksa! Tylko ona może pozbawić Begera stanowiska dyrektora

Wtedy w 826 odcinku „Na dobre i na złe” do ich rozmowy wtrąci się Julka (Aleksandra Hamkało), która weźmie Michała w obronę i uświadomi Hani, że postawienie odpowiedniej diagnozy wcale nie było takie łatwe, jak jej się wydaje! Jednak ona będzie wiedziała swoje i wprost zarzuci Wilczewskiemu, że celowo opóźniał swoje działania, aby pozwolić Korbanowi umrzeć!

- Jelito było jedynie naderwane, można było tego nie zauważyć. Ważne, że działamy, jest już na szczęście otwarty, usunięta przyczyna problemu, nie ma niewydolności narządowej, jelito jest dobrze ukrwione, on jest w młody. W tym wypadku naprawdę można poradzić sobie z sepsą – wtóruje Julka. 

- Ta sepsa mogła go zabić! – wykrzyczy wzburzona Sikorka. 

- Hania – uspokoi ją Michał.

- Dobrze o tym wiesz – zarzuci mu złośliwie. 

Jej słowa tak sparaliżują Michała w 826 odcinku „Na dobre i na złe”, że aż nie będzie wiedział jak zareagować. Zdoła jej posłać jedynie wymowne spojrzenie, które uświadomi Hanię, że nieco przesadziła ze swoimi osądem i po chwili go przeprosi!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 827: Niespodziewany powrót Piotra Gawryło! Radwan już na zawsze straci syna

Na dobre i na złe, odcinek 824: Piotr umrze po wypadku? Tylko Michał może uratować Korbana przed śmiercią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze