Na dobre i na złe, odcinek 781: Z powodu pandemii koronawirusa zamkną szpital w Leśnej Górze?!Ta wiadomość zszokuje wszystkich

2020-09-13 12:51 jkk
Na dobre i na złe, odcinek 781: Z powodu pandemii koronawirusa zamkną szpital w Leśnej Górze?!Ta wiadomość zszokuje wszystkich
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 781: Z powodu pandemii koronawirusa zamkną szpital w Leśnej Górze?!Ta wiadomość zszokuje wszystkich

Czy w 781 odcinku "Na dobre i na złe" zamknięty zostanie szpital w Leśnej Górze? Pandemia koronawirusa spowoduje szokującą rewolucję! Czy to oznacza, że wirus zaatakuje jednego z bohaterów i wszyscy będą musieli udać się na kwarantannę? Pewne jest to, że dyrektor Konica (Robert Koszucki) będzie musiał podjąć niezwykle dramatyczną decyzję! Czy szpital przestanie leczyć swoich pacjentów w 781 odcinku "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 781 - środa, 23.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 781 odcinku "Na dobre i na złe" do szpitala w Leśnej Górze wtargnie groźny koronawirus! Szef ulubionego szpitala Polaków będzie musiał się zmierzyć z wydarzeniami, które w prawdziwym życiu dzieją się codziennie. Czy któryś z bohaterów zachowuje i szpital będzie musiał zostać ewakuowany?   

Ten w 781 odcinku "Na dobre i na złe" dzień zmieni wszystko, bo Konica będzie zmuszony podjąć niezwykle ważną decyzję - których pacjentów przestaje leczyć! Dyrektor zostanie wezwany do Urzędu Miasta, gdzie usłyszy szokujące informacje na temat planów wobec szpitala. 

Czytaj koniecznie: Na dobre i na złe, odcinek 779: Michał nigdy już nie zobaczy Hani? Zostawi jej ostatnie wyznanie miłości

Żebrowski odchodzi z Na dobre i na złe. Uśmiercą profesora Falkowicza, a jego miejsce zajmie seksowna lekarka?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wprawdzie koronawirus nie zaatakuje szpitala bezpośrednio w 781 odcinku "Na dobre i na złe" i nikt z głównych bohaterów nie zachoruje. Za to szpital przejdzie straszną rewolucję, wybuchu pandemii będzie musiał musi przyjąć pacjentów z dwóch innych klinik z województwa! Jak sobie poradzi z tym wyzwaniem urocza, niewielka klinika w Leśnej Górze?

- Musimy w nich zrobić centra leczenia chorób zakaźnych - usłyszy Konica w 781 odcinku "Na dobre i na złe" w urzędzie na temat sytuacji szpitali, z których pacjentów będzie musiał przejąć. Dyrektor usłyszy, że musi jak najszybciej wypisać Z Leśnej Góry wszystkich pacjentów, których życie nie jest zagrożone!

Zobacz też: Na dobre i na złe, odcinek 779: Rewolucja w rodzinie Kasi i Falkowicza. Dlaczego ukrywała, że ma siostrę?

- Będziecie musieli wybierać, kogo leczyć. Wojna to wojna, a selekcja to czasem jedyny wybór lekarza, gdy chce ratować życie - usłyszy Konica w 781 odcinku "Na dobre i na złe" w urzędzie. Jak szef przekaże te straszne wieści zespołowi w Leśnej Górze? Jak przyjmą je pacjenci? Zobaczymy już w 781 odcinku "Na dobre i na złe". 

Najnowsze