Na dobre i na złe, odcinek 781: Matylda nie zniesie ciąży Kasi? Dojdzie do tragicznego wypadku - ZWIASTUN

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 781: Matylda nie zniesie ciąży Kasi? Dojdzie do tragicznego wypadku - ZWIASTUN

Na dobre i na złe, odcinek 781: Matylda nie zniesie ciąży Kasi? Dojdzie do tragicznego wypadku - ZWIASTUN

2020-09-23 14:19

W 781 odcinku "Na dobre i na złe" Matylda (Amelia Czaja) będzie miała wypadek - wpadnie pod samochód, po tym jak zapas narkotyków jej się skończy i organizm zacznie się buntować! Córka Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) i Michała (Mateusz Janicki) wejdzie wprost po koła samochodu. Na krótko przed wypadkiem Matyldy w 781 odcinku "Na dobre i na złe" Michał zauważy, że z córką coś jest nie tak. Ale zrzuci to na fakt, że nastolatka nie chce, żeby Kasia zaszła w ciążę. Zobaczcie ZWIASTUN 781 odcinka "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe", odcinek 781 - środa, 23.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 781 odcinku "Na dobre i na złe" wypadek Matyldy zbiegnie się w czasie z innym dramatem w rodzinie Falkowiczów - Kasi Smudy i Andrzeja (Michał Żebrowski), który wyjechał do USA na ważne szkolenie i nie będzie wiedział co się dzieje u jego żony oraz przybranej córki. Zmęczona, rozdrażniona Kasia dojdzie do wniosku, że wcale nie chce dziecka!

Smuda zrobi kontrolne badania i w 781 odcinku "Na dobre i na złe" końcu się załamie. - Ja już nie mogę… Ciągle te huśtawki emocjonalne, hormony, rozmowy, ile mam jeszcze jajeczek, seks na godzinę… Jestem kobietą! Żywym człowiekiem! Mamy już dziecko, swoje lata... Trzeba wiedzieć, kiedy powiedzieć „stop”. Nie chcę już! - zwierzy się swojej siostrze Alinie (Katarzyna Skrzynecka), bo nie będzie miała odwagi powiedzieć tego Falkowiczowi.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 781: Z powodu pandemii koronawirusa zamkną szpital w Leśnej Górze?!Ta wiadomość zszokuje wszystkich

W tym czasie w 781 odcinku "Na dobre i na złe" Matylda - nieświadoma, że w jej rodzinie szykuje się prawdziwa „rewolucja” - znów wpadnie w kłopoty. Nastolatka nadal będzie spotykać się z Niną (Emilia Rostek), ale nie zdobędzie pieniędzy na kolejną dawkę narkotyków.

Po odstawieniu zacznie się dziwnie zachowywać, co nie umknie uwadze Michała, który w 781 odcinku "Na dobre i na złe" zobaczy ją w fatalnym stanie. Spróbuje nawet wyciągnąć od niego trochę gotówki. Wilczewski uzna jednak, że Matylda po prostu nie chce, żeby Kasia była w ciąży i urodziła kolejne dziecko. - Co się dzieje? Nie chcesz mieć rodzeństwa?- Chcę, oby im się spełniło to marzenie...- Pamiętaj,że ty też jesteś takim spełnionym marzeniem...- Czasami nie można mieć dwóch... Jestem tylko zmęczona... - wyjaśni córka Kasi i Michała.

Z kolei Alina w 781 odcinku "Na dobre i na złe" w tajemnicy przed siostrą, poprosi jednak o konsultację ginekologa doktora Homolkę (Matej Matejka). I kilka godzin później to właśnie on przekaże Kasi dobrą nowinę.  - I nagle stoimy w przededniu organonegezy… Wie pani, że ja też się wzruszyłem? Uwielbiam te momenty! Cały plan genetyczny zapięty: osobowość, inteligencja, charakter… Kształtuje się już struna grzebietowa...

- Jestem w ciąży? - zapyta z niedowierzaniem Kasia w 781 odcinku "Na dobre i na złe". - No mówię! - Ale po czesku! - upomni go Alina.

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Emilia Komarnicka-Klynstra w ciąży. Jej mąż Redbad potwierdził radosną nowinę!

Tymczasem w drodze ze szkoły Matylda poczuje się jeszcze gorzej. W 781 odcinku "Na dobre i na złe" doprowadzi do groźnego wypadku! Zejdzie z chodnika wprost pod koła samochodu. Czy ktoś ją uratuje? Czy Matylda przeżyje? To się okaże dopiero w kolejnym odcinku "Na dobre i na złe".

Na dobre i na złe odc. 781. Matylda (Amelia Czaja), Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 781. Matylda (Amelia Czaja), Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)
Na dobre i na złe odc. 781. Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 781. Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska)
Na dobre i na złe odc. 781. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Vaclav Homolka (Matej Matejka)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 781. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Vaclav Homolka (Matej Matejka)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany