Na dobre i na złe, odcinek 773: Nietypowe zaręczyny Hani i Michała. Wezmą szybki ślub!

2020-03-25 20:44 sz
Na dobre i na złe, odcinek 773: Nietypowe zaręczyny Hani i Michała. Wezmą szybki ślub!
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 773: Nietypowe zaręczyny Hani i Michała. Wezmą szybki ślub!

W 773 odcinku "Na dobre i na złe" Michał (Mateusz Janicki) oświadczy się Hani (Marta Żmuda-Trzebiatowska)! Zaręczyny będą do tego stopnia nietypowe, że Sikorka nawet nie zarejestruje momentu, w którym ukochany założy pierścionek na jej palec. Czy zgodzi się zostać żoną Wilczewskiego? Sprawdź, co wydarzy się w 773 odcinku "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 773 - środa, 25.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 773 odcinku "Na dobre i na złe" Michał wręczy Hani pierścionek zaręczyny! Nie zrobi jednak tego w klasycznym stylu i nie padnie przed nią na kolana. Oświadczy się Sikorce w pracy, gdy będą siedzieć na kanapie jak każdego dnia. 

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 773: Julka odziedziczy po ojcu nieuleczalną chorobę! Maks doniesie na Burską

Hania w "Na dobre i na złe" wciąż nie jest pewna co do Michała. Wszystko przez głęboko zakorzeniony w niej strach przed miłością. W 773 odcinku wyjaśni Michałowi, na czym polega jej problem.
-  Pytałeś co jest nie tak z moją matką. Ona jest chora na zakochiwanie się. Całe życie. Tyle razy widziałam te porywy, nieprzespane noce, motylki w brzuchu. Po prostu jaki widzę to u kogoś to mam ochotę uciekać.
- Czyli mam nie czuć motyli w brzuchu... Przy tobie to będzie trudne - Wilczewski ją pocałuje. 
- Nie, to chyba chodzi bardziej o mnie, że boję się to czuć. Boję się, że jak to poczuję, to zaraz wydarzy się coś złego, jakaś katastrofa, depresja, dół.
- Dobra, to zrobimy to jak cesarskie cięcie. Szybko i konkretnie. A ty znajdź kościół albo urząd stanu cywilnego! - Michał w 773 odcinku szybko wciśnie pierścionek na palec Hani i wybiegnie z pokoju! Zostawi osłupiałą Sikorkę w towarzystwie Julki (Aleksandra Hamkało), która akurat wejdzie do środka. Przyjaciółka lekarki zacznie piszczeć ze szczęścia podśpiewując, że "będzie ślub"! Czy okaże się równie szybki, co zaręczyny?

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 773: Dominika w ciąży z Marcinem! Uciekną razem przed policją?

Najnowsze