Na dobre i na złe, odcinek 767: Nowy chłopak Matyldy na rodzinnej kolacji z Falkowiczem. Będzie ostro!

2020-01-22 14:26 jkk
Na dobre i na złe, odcinek 767: Nowy chłopak Matyldy na rodzinnej kolacji z Falkowiczem. Będzie ostro!
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 767: Nowy chłopak Matyldy na rodzinnej kolacji z Falkowiczem. Będzie ostro!

W 767 odcinku "Na dobre i na złe" chłopak Matyldy (Amelia Czaja), Olek (Marek Zawadzki) pojawi się na rodzinnej kolacji w domu Falkowicza (Michał Żebrowski). Profesor ostro sprzeciwi się spotkaniom Matyldy z ukochanym, ale tym razem ktoś zainterweniuje w jej obronie... Kto sprawi, że młodzi zakochani będą mogli spotkać się w domu doktora? Czy Falkowicz wytrzyma napięcie w 767 odcinku "Na dobre i na złe", czy jednak będzie to kolacja na ostro?

"Na dobre i na złe" odcinek 767 - środa, 12.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Aż do 767 odcinka "Na dobre i na złe" Falkowicz stanowczo będzie bronił Matyldzie spotkań ze starszym od niej, dorosłym motocyklistą. Zbuntowana 14-latka jednak nie da za wygraną, a tym razem będzie miała poważnego sprzymierzeńca!

Jak pamiętamy, Olek po raz pierwszy pojawił się w domu Falkowicza w niezwykle dramatycznych okolicznościach. Po akcji, w której sam Olek zostanie poważnie ranny doktor stanowczo zabronił Matyldzie spotkań ze starszym od niej motocyklistą.

Zwłaszcza, że nastolatka i tak już "ma za uszami" - drastyczna dieta odchudzająca, problemy z nadużywaniem leków i pobicie wystarczą na głowę dyrektora szpitala...

Jednak w 767 odcinku "Na dobre i na złe" kontakt ze zła na cały świat Matyldą uda się Michałowi (Mateusz Janicki). Ojciec trafi do nastolatki z opowieścią o swojej pierwszej, prawdziwej miłości do jej mamy Kasi Smudy (Ilona Ostrowska). Matyldzie tak bardzo spodoba się ta opowieść, że po raz pierwszy przytuli od dawna przytuli się do Michała!

Szczęśliwy Michał w 767 odcinku "Na dobre i na złe" przekona Kasię, aby nie tylko przestali "przykręcać" razem z Falkowiczem śrubę nastolatce, ale otworzyli się ne jej potrzeby i uczucia. I tak Kasia zdecyduje, że w 767 odcinku "Na dobre i na złe" Olek pojawi się na rodzinnej kolacji!

Czytaj też: Na dobre i na złe, odcinek 767: Hania dowie się, że Michał ma inną. To będzie ich koniec?

Jednak czy doktor Falkowicz zgodzi się z decyzją zdoła wytrzymać napięcie? Zapowiada się na bardzo ostro przyprawioną kolację 767 odcinku "Na dobre i na złe"...

Najnowsze