Na dobre i na złe, odcinek 764: Wypadek w domu Falkowicza! Matylda sprowadzi nieznajomego faceta

2020-01-15 19:36 Ag
Na dobre i na złe, odcinek 764: Wypadek w domu Falkowicza! Matylda sprowadzi nieznajomego faceta
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 764: Wypadek w domu Falkowicza! Matylda sprowadzi nieznajomego faceta

W 764 odcinku "Na dobre i na złe" w życiu 14-letniej Matyldy (Amelia Czaja) w dramatycznych okolicznościach pojawi się nieznajomy mężczyzna, starszy od niej mechanik Olek (Marek Zawadzki). To on uratuje Matyldę, która zostanie brutalnie napadnięta w parku przez trzy nastolatki. Ale na tym nie koniec tragedii, bo kiedy Olek zjawi się w domu Falkowicza (Michał Żebrowski) rozegra się kolejny koszmar. W 764 odcinku "Na dobre i na złe" dojdzie do wypadku zaraz po tym jak Falkowicz przyłapie intruza w pokoju jego nieletniej córki.

"Na dobre i na złe" odcinek 764 - środa, 22.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Zbuntowana Matylda z "Na dobre i na złe" przysporzy Falkowiczowi i Kasi Smudzie (Ilona Ostrowska) kolejnych zmartwień. I nie chodzi tylko o restrykcyjną dietę Matyldy, która ubzdurała sobie, że jest za gruba i musi się odchudzać. Andrzejowi sen z powiek będzie spędzał chłopak Matyldy, którego zdjęcie zobaczy w jej telefonie!

Ale najgorsze nadejdzie w 764 odcinku "Na dobre i na złe" kiedy Matylda wda się w konflikt z wyjątkowo brutalnymi koleżankami. Trzy dziewczyny napadną na córkę Falkowicza gdy ta będzie wracała ze szkoły, żądając pieniędzy za tabletki „na odchudzanie”, które wcześniej od nich kupiła. - Zostawcie mnie! - Jeszcze będziesz robiła dym?! Kasa!

Niespodziewanie w obronie Matyldy w 764 odcinku "Na dobre i na złe" stanie jednak chłopak, który będzie akurat przejeżdżał obok na motorze o imieniu Olek. Sporo starszy motocyklista od razu wpadnie w oko 14-latce. Poprosi go nawet, żeby odprowadził ją do domu. - Boję się wracać sama… A jak gdzieś na mnie czekają? Możesz mnie odprowadzić? - Wskakuj! - Tata by mnie zabił za jazdę motorem... Możemy iść?

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 764: Marcin i Dominika będą mieli dziecko? Ojciec Dominiki do tego nie dopuści!

Następnego dnia w 764 odcinku "Na dobre i na złe" wczesnym rankiem Olek zakradnie się do domu Falkowicza i pokoju Matyldy, by oddać jej plecak, który zgubiła podczas walki w parku. Nagle Falkowicz zawoła ją na śniadanie. Matylda wpadnie w panikę. - Mój tata… nie może cię tu zobaczyć! - Strasznie groźny musi być ten twój tata…

Olek wyskoczy przez okno pokoju nastolatki i wtedy dojdzie do wypadku. Motocyklista zrani się w nogę. W 764 odcinku "Na dobre i na złe" hałas zaalarmuje profesora, który przyłapie intruza rannego pod drzewem w ogrodzie.
- Tylko bez nerwów, proszę… Już wychodzę! - A można wiedzieć, po co pan wszedł?! Widząc, że chłopak mocno krwawi, Falkowicz zadzwoni w końcu nie na policję, tylko na pogotowie. - Pacjent blady, słabnie z upływu krwi!

Badania w szpitalu wykażą, że Olek musi przejść operację. Tymczasem Matylda w 764 odcinku "Na dobre i na złe" w w tajemnicy przed Falkowiczem – odwiedzi od razu nowego przyjaciela na oddziale i poprosi go o numer telefonu. - Mała... Znikaj stąd. Jeśli ma być z tego jakiś problem…  - rzuci Olek.

Przeczytaj też: Na dobre i na złe, odcinek 764: Tretter w rozpaczy! Śmierć ukochanej odbierze mu chęć do życia

Najnowsze