Na dobre i na złe, odcinek 764: Tretter w rozpaczy! Śmierć ukochanej odbierze mu chęć do życia

2020-01-02 10:50 Ag
Na dobre i na złe, odcinek 764: Tretter w rozpaczy! Śmierć ukochanej odbierze mu chęć do życia
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 764: Tretter w rozpaczy! Śmierć ukochanej odbierze mu chęć do życia

W 764 odcinku "Na dobre i na złe" Stefan Tretter (Piotr Garlicki) pogrąży się w zadumie i smutku, bo nagle zda sobie sprawę, że w szpitalu w Leśnej Górze nie ma już nikogo bliskiego. To takich przykrych refleksji skłoni Trettera jego kolejna rocznica ślubu i wspomnienie zmarłej żony, Danusi (śp. Daria Trafankowska). W jednej chwili Stefan w 764 odcinku "Na dobre i na złe" straci chęci do życia i wiarę w to, że ma dla kogo żyć...

"Na dobre i na złe" odcinek 764 - środa, 22.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Śmierć rozdzieliła Trettera z ukochaną Danusią już wiele lat temu w "Na dobre i na złe". I choć od odejścia uwielbianej przez widzów siostry oddziałowej minęło już 15 lat, to w sercu Stefana wciąż zajmuje ona szczególne miejsce. W 764 odcinku "Na dobre i na złe" Tretter wspomni o żonie w szczególnym dla nim dniu - rocznicy ślubu.

To Michał Wilczewski (Mateusz Janicki) zauważy, że ze starszym kolegą dzieje się coś złego, że zniknęła gdzieś jego radość życia. - Coś się wali? Sprzedają nas? Zamykają? Będzie nowa miotła? Coś się stało? - zapyta Trettera.

Stefan w 764 odcinku "Na dobre i na złe" wyjaśni Michałowi, że po prostu doskwiera mu wielka samotność. - Skąd... Ten szpital to wszystko co mam. Kiedyś byli tu wszyscy moi przyjaciele, żona... Mamy dziś z Dunusią rocznicę ślubu. Zawsze szliśmy gdzieś na piwo. Uświadomiłem dziś sobie, że już nie mam z kim...  - wyzna.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 764: Marcin i Dominika będą mieli dziecko? Jej ojciec do tego nie dopuści

Wątek Trettera w "Na dobre i na złe" ostatnio zszedł na dalszy plan. Scenarzyści serialu nie mają za bardzo pomysłów jak rozpisać losy Stefana, który obecnie jest jedynym lekarzem ze starej ekipy z Leśnej Góry. Być może czas już, by Tretter poznał nową miłość, miał jakąś bliską osobę, dzięki której zapomni o dojmującej samotności.

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Hania zajdzie w ciążę z Michałem?! Marta Żmuda-Trzebiatowska znów zostanie mamą!

Najnowsze