Na dobre i na złe. Hania zajdzie w ciążę z Michałem?! Marta Żmuda-Trzebiatowska spodziewa się dziecka

2019-12-23 10:03 sz
Na dobre i na złe. Hania i Michał będą mieć dziecko? Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w ciąży
Autor: Instagram Na dobre i na złe Na dobre i na złe. Hania i Michał będą mieć dziecko? Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w ciąży

Hania z "Na dobre i na złe" zajdzie w ciążę z Michałem (Mateusz Janicki)?! Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula, czyli ekranowy Szczepan z "Na dobre i na złe" spodziewają się drugiego dziecka. Na razie na planie zapanowała przedświąteczna cisza i aktorka odpoczywa w rodzinnym gronie. Nie jest jednak wykluczone, że podczas kręcenia nowych odcinków scenarzyści w przyszłym roku zdecydują, że również Hania zostanie mamą! Sprawdź, co nowego w "Na dobre i na złe".

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w ciąży! Czy Hania z "Na dobre i na złe" też urodzi?

Aktorka "Na dobre i na złe" Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w ciąży. Razem z Kamilem Kulą spodziewają się już drugiego dziecka. Według doniesień magazynu "Flesz" para oczekuje dziewczynki! 

Podczas gdy inne media dywagują na temat płci maluszka, my zastanawiamy się, czy Hania z "Na dobre i na złe" podzieli los gwiazdy serialu i również zajdzie w ciążę

CZYTAJ TEŻ >>> Na dobre i na złe. Tomasz Ciachorowski będzie czarnym charakterem! Kardiochirurg Maks uwiedzie Hanię?

Na dobre i na złe. Hania (Marta Żmuda-Trzebiatowska), Michał (Mateusz Janicki)
Autor: Instagram Na dobre i na złe Na dobre i na złe. Hania (Marta Żmuda-Trzebiatowska), Michał (Mateusz Janicki)

Hania z "Na dobre i na złe" w ostatnich odcinkach całkowicie dała się pochłonąć miłości do Michała. Ku radości widzów bohaterowie, po przejściu wielu zawirowań, nareszcie przestali ukrywać swoje uczucia. Wszystko wskazuje na to, że od tej pory ich związek będzie zmierzał ku poważnym deklaracjom. Internauci uwielbiają tę parę i kibicują im na każdym kroku.

Z tego powodu nie jest wykluczone, że Sikorka w "Na dobre i na złe" decyzją scenarzystów zajdzie w ciążę. Często zdarza się, że błogosławiony stan aktorki wykorzystuje się na użytek produkcji, jak ostatnio miało to miejsce w przypadku Katii (Joanna Jarmołowicz) z "M jak miłość". Czy tak też będzie i tym razem? Na razie ani Marta Żmuda-Trzebiatowska, ani produkcja serialu nie komentują doniesień o ciąży aktorki, ani o jej przyszłości w "Na dobre i na złe". 

Najnowsze