Na dobre i na złe, odcinek 756: Hania będzie w ciąży z Michałem?

2019-10-14 11:54 sz
Na dobre i na złe odc. 749. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 749. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)

Hania (Marta Żmuda-Trzebiatowska) w 756 odcinku "Na dobre i na złe" odda się Michałowi (Mateusz Janicki)! Czy w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" Hania zajdzie z nim w ciążę? Miłość między bohaterami wybuchnie ze zdwojoną siłą, a Wilczewski nawet zacznie robić aluzje do założenia razem rodziny. Sprawdź, co wydarzy się w 756 odcinku.

"Na dobre i na złe" odcinek 756 - środa, 13.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Marzenie widzów spełni się w 756 odcinku "Na dobre i na złe"! Hania i Michał nie będą dłużej ukrywać swoich uczuć i przestaną bawić się w podchody. Czy pójdą ze sobą do łóżka? Jak do tego dojdzie?

W 746 odcinku Hania zdobędzie się na szczerą rozmowę z Julką (Aleksandra Hamkało). Jak donosi "Świat Seriali" Sikorka powie przyjaciółce, że czuje się bardzo samotna, ale nie potrafi nikomu zaufać. Wszystko z powodu matki, która wielokrotnie ją oszukiwała i wykorzystywała.

Przeczytaj też >>> Na dobre i na złe, odcinek 760: Agata zajmie miejsce Wiktorii. Zniknęła na dwa lata! Co się z nią działo?

Na dobre i na złe odc. 749. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 749. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska)

- Po prostu nie spotkałaś właściwego człowieka - pocieszy ją Julka w 756 odcinku "Na dobre i na złe". Hania odpowie, że spotkała... i będzie mieć na myśli oczywiście Michała! Bartowa będzie podekscytowana nowiną: - Wolny? Niekarany? Nie alkoholik? Nieagresywny? Czekasz, aż ci go sprzątnie sprzed nosa jakaś z lepszym refleksem?

Przytyk przyjaciółki w 756 odcinku "Na dobre i na złe" da Hani motywację do działania. Nie czekając na wyjście z pracy Sikorka pójdzie do Michała. Po wejściu do pokoju lekarskiego zacznie go namiętnie całować!

- Rozważając kandydatury na ojców, zwróć uwagę na tych, którzy już się w tej roli sprawdzają - zażartuje jej kochanek. Czy to znaczy, że w niedalekiej przyszłości Hania i Michał w "Na dobre i na złe" założą rodzinę? Na razie chyba na to za wcześnie, a scenarzyści nie lubią prostych rozwiązań. Jednak nic nie jest wykluczone! Jeśli wszystko się między nimi dobrze ułoży, to z pewnością zakochani pomyślą o dzieciach i ślubie...

Przeczytaj też >>> Na dobre i na złe, odcinek 755: Szokująca decyzja Szczepana. Weźmie ślub, żeby wygrać ze śmiercią?

Zobacz też: "Na dobre i na złe". To tutaj Wiki zamieszka z Jose! Co za romantyczne miejsce!

Na dobre i na złe odc. 749. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 749. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)