Na dobre i na złe, odcinek 755: Szokująca decyzja Szczepana. Weźmie ślub, żeby wygrać ze śmiercią?

2019-10-08 9:44 Ag
Na dobre i na złe odc. 748. Lina (Izabela Perez), Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Szczepan (Kamil Kula)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 748. Lina (Izabela Perez), Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Szczepan (Kamil Kula)

Sensacyjny zwrot w "Na dobre i na złe"! Pielęgniarz Szczepan (Kamil Kula) tak bardzo zaangażuje się w pomoc chorej na raka nielegalnej imigrantce Linie (Izabela Perez), którą do szpitala w Leśnej Górze sprowadziła Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska). W 755 odcinku "Na dobre i na złe" wpadnie na szalony pomysł, żeby Lina mogła zostać i leczyć w Polsce. Zaproponuje jej ślub. Czy Lipski ożeni się z imigrantką z Jemenu, żeby ratować ją przed śmiercią?

"Na dobre i na złe" odcinek 755 - środa, 6.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2\

Widzowie "Na dobre i na złe" zobaczą ślub Szczepana i Liny, chorej dziewczyny z Jemenu, która do Leśnej Góry trafiła dzięki Hani Sikorce oraz jej bliskiemu przyjacielowi Antoniemu Kosowi (Marcin Przybylski), lekarzowi z obozu dla uchodźców? Pielęgniarz i lekarka sporo ryzykowali, żeby Lina nie została deportowana. Złamali prawo wykradając ją ze szpitala i ukrywając w hotelu rezydentów.

Nie przegap: Katarzyna Dąbrowska odchodzi z Na dobre i na złe. Dlaczego? Oficjalny komentarz aktorki na Facebooku

Historia Liny w "Na dobre i na złe" będzie miała ciąg dalszy. Żeby ocalić imigrantkę przed śmiercią w Jemenie gdzie na własne oczy chora widziała koszmar wojny w 755 odcinku "Na dobre i na złe" Szczepan wpadnie na absurdalny pomysł. Ponieważ Lina zacznie się leczyć i przyjmować chemioterapię, to jedyną szansą na pozostanie w Polsce będzie dla niej zdobycie polskiego obywatelstwa. A najszybszym sposobem, by ominąć wszystkie prawne procedury będzie ślub!

Szczepan podzieli się z Hanią rewelacyjnym odkryciem, że trzeba znaleźć Linie męża, bo ślub uchroni ją przed deportacją. I oczywiście w w 755 odcinku "Na dobre i na złe" to Lipski zgłosi się na ochotnika, żeby ożenić się z Liną. Czy Hania powstrzyma go przed decyzją, która może zaważyć na całym jego życiu. To się wyjaśni dopiero w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe" w listopadzie.

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 760: Agaty odzyska Szczepana? Wróci tylko dla niego? - WIDEO

Najnowsze