Na dobre i na złe, odcinek 760: Agata zajmie miejsce Wiktorii. Zniknęła na dwa lata! Co się z nią działo?

2019-10-01 14:36 Ag
Na dobre i na złe odcinek 652. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dabrowska) Agata Woźnicka (Emila Komarnicka)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odcinek 652 Wiktoria Consalida (Katarzyna Dabrowska) Agata Woźnicka (Emila Komarnicka)

Z "Na dobre i na złe" odejdzie Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), ale pustkę po niej wypełni inna uwielbiana przez widzów lekarka. Na początku grudnia do szpitala w Leśnej Górze wróci po dwóch latach Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka-Klynstra). W 760 odcinku "Na dobre i na złe" przyjaciółka Wiki pojawi się w szpitalu i wyzna wszystkim co się z nią działo kiedy zniknęła i przestała odzywać się do znajomych z Leśnej Góry. Agata znów dostanie szansę na miłość u boku Szczepana (Kamil Kula)?

"Na dobre i na złe" odcinek 760 - środa, 11.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Z obsady "Na dobre i na złe" odejdzie Wiktoria, ale za to wróci Agata, która zniknęła z serialu gdy Emilia Komarnicka zaszła w ciążę i zrobiła sobie dłuższą przerwę w pracy. Już wiadomo, że doktor Woźnicka wróci w 760 odcinku "Na dobre i na złe", czyli już po wyjeździe Wiktorii do Hiszpanii. Nie zdąży zatem pożegnać się z przyjaciółką, z którą kiedyś łączyła ją taka silna więź.

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Katarzyna Dąbrowska odchodzi z serialu. Wiktoria wyjedzie na zawsze do Hiszpanii

Dopiero po powrocie Agaty do "Na dobre i na złe" wszyscy dowiedzą się co się z nią działo. Opuściła Leśną Górę, by wyruszyć w podróż do Azji i dookoła świata, która była misją charytatywną na rzecz chorej pacjentki. Ale w 760 odcinku "Na dobre i na złe" wyjdzie też na jaw, że Agata nie próżnowała - szkoliła się w najlepszych ośrodkach medycznych w Europie.

Jak na powrót Agaty w 760 odcinku "Na dobre i na złe" zareaguje jej ostatni ukochany, Szczepan Lipski? Kiedyś z pielęgniarzem łączył ją gorący romans, mieli nawet razem wyjechać z Leśnej Góry. Niewykluczone, że teraz miłość Agaty i Szczepana odżyje. Chociaż pielęgniarz wpakuje się w niezłe kłopoty w związku z nielegalną imigrantką, Liną (Izabela Perez).

Jedno jest pewne, Agata wypełni pustkę po Wiki, zajmie jej miejsce w szpitalu jako jedna z lekarek ze "starej" ekipy rezydentów!

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Wielkie zmiany w Leśnej Górze. Agata Woźnicka wróci po dwóch latach. Kto jeszcze?