Na dobre i na złe, odcinek 764: Marcin i Dominika będą mieli dziecko? Ojciec Dominiki do tego nie dopuści!

2019-12-30 20:31 sz
Na dobre i na złe, odcinek 764: Marcin i Dominika będą mieli dziecko? Ojciec Dominiki do tego nie dopuści!
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 764: Marcin i Dominika będą mieli dziecko? Ojciec Dominiki do tego nie dopuści!

Dominika (Paulina Gałązka) i Marcin (Filip Bobek) z „Na dobre i na złe” będą mieć dziecko?! W 764 odcinku „Na dobre i na złe” dziewczyna nareszcie wyjdzie ze szpitala i razem z Molendą wybiorą się na romantyczny wypad nad Wisłę. Tam Marcin wyzna jej miłość! Tymczasem ojciec Dominiki, prokurator Grec (Jacek Mikołajczak), przerazi się wizją zostania dziadkiem dziecka kryminalisty. W 764 odcinku „Na dobre i na złe” postanowi interweniować! Sprawdź, co się wydarzy.

"Na dobre i na złe" odcinek 764 - środa, 22.01.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Według „Świata Seriali” w 764 odcinku „Na dobre i na złe” Dominika zostanie wypisana ze szpitala. Po ciężkiej operacji straciła pamięć, jednak uczucie do Marcina nie zniknęło. Molenda w czasie jej choroby pokazał, że jednak ma ludzkie uczucia i zajął się kochanką. Bohaterowie „Na dobre i na złe” bardzo się do siebie zbliżyli, a w 764 odcinku widzowie zostaną świadkami romantycznego wyznania.
Tlen! Drzewa! Ptaki! Koniec ze szpitalnymi korytarzami! Wolność! – ucieszy się Dominika, którą Marcin zabierze nad Wisłę.
- Jakby cię wypuścili z więzienia – zażartuje Molenda w 764 odcinku „Na dobre i na złe”. Po chwili powie Dominice, co tak naprawdę do niej czuje: - Chcę się o ciebie martwić, troszczyć, opiekować się. Nigdy czegoś takiego nie czułem. Może zapytam Urszulę, czy zgodzi się na dwójkę lokatorów?
- Chcesz ze mną zamieszkać?
- Chcę z tobą... wszystko – odpowie. Stąd już niedaleka droga do ślubu i założenia rodziny, a to z kolei nie spodoba się prokuratorowi Grecowi. Ojciec dziewczyny będzie miał dość podłych żartów swoich kolegów!

Na dobre i na złe odc. 761. Dominika (Paulina Gałązka), Marcin (Filip Bobek)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 761. Dominika (Paulina Gałązka), Marcin (Filip Bobek)

W 764 odcinku „Na dobre i na złe” Grec usłyszy od Kąkola, prowadzącego sprawę „lekarza mafii”:
- Pana córka związała się z bandytą. Za chwilę może być z nim w ciąży! – czytamy w dwutygodniku. Kolega poradzi też, żeby lepiej przyjrzał się przeszłości Marcina. Grec w „Na dobre i na złe” będzie miał nie lada orzech do zgryzienia. Z jednej strony o mało nie stracił jedynej córki i chce, żeby była szczęśliwa, a z drugiej ma jej kochanka, Molendę, który jest podejrzany o morderstwo i współpracę z mafią. Komu uwierzy? Nie może dopuścić do tego, żeby Dominika związała z Marcinem swoją przyszłość!

Najnowsze