Na dobre i na złe po wakacjach 2019. Kasia Smuda w ciąży? Żona Falkowicza nie będzie chciała urodzić mu dziecka!

2019-06-26 11:08 Ag
Na dobre i na złe odcinek 729. Falkowicz (Michał Żebrowski), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odcinek 729. Falkowicz (Michał Żebrowski), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska)

Radosne nowiny w "Na dobre i na złe" nie wszystkich ucieszą! Falkowicz (Michał Żebrowski) i Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) zostaną rodzicami? W 750 odcinku "Na dobre i na złe" Andrzej zacznie się chwalić wszystkim, że wkrótce będzie miał syna! Żona Falkowicza wpadnie we wściekłości gdy o tym usłyszy. Zapewni męża, że na pewno na razie nie jest w ciąży i przyzna się, że nie wie czy w ogóle chce drugi raz zajść w ciąże. Co na to Falko?

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 nowe odcinki od środy, 4.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Rodzina Falkowicza z "Na dobre i na złe" powiększy się w nowym sezonie po wakacjach 2019. Profesor będzie zachwycony gdy w 750 odcinku "Na dobre i na złe" do Leśnej Góry wróci Oliwia Popławska (Marta Bryła) ze swoim synkiem Józiem (Aleksander Cherepanov).

Z radością zajmie się bratankiem, bo kocha syna Adama (Grzegorz Daukszewicz) jak własne dziecko. Mało tego, obecność chłopca w domu Falkowicza i Kasi sprawi, że lekarzowi zamarzy się kolejne dziecko. Choć traktuje Matyldę (Amelia Czaja) jak swoją córkę, to zapragnie mieć potomka. I zacznie rozpowiadać w szpitalu, że będzie miał syna.

Na wieść o tym Kasia uzna, że jej mąż zwariował. W 750 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 wścieknie się gdy pozna plany Andrzeja na ich wspólną przyszłość. Stanowczo zakomunikuje Falkowiczowi, że nie jest w ciąży i nie wie czy w ogóle chce drugi raz zostać matką.

Ale Falko nie odpuści. Żeby odechciało mu się dziecka, Kasia w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej wpadnie na pewien przebiegły pomysł jak zniechęcić Andrzeja do niemowląt. Pomoże jej w tym właśnie Oliwia.