Na dobre i na złe, odcinek 764: Dominika znów będzie chora! Ukochanej Marcina zostanie mało czasu

2020-01-22 11:31 Ag
 Na dobre i na złe, odcinek 764: Dominika będzie miała nawrót choroby! Marcin podejmie ważną decyzję
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 764: Dominika będzie miała nawrót choroby! Przed śmiercią Marcin podejmie ważną decyzję

W 764 odcinku "Na dobre i na złe" Dominika (Paulina Gałązka) wyjdzie ze szpitala, ale jej szczęście u boku Marcina (Filip Bobek) nie potrwa długo. Ukochana Molendy, która dopiero co walczyła o życie zauważy u siebie objawy nawrotu SM. Chora na stwardnienie rozsiane będzie pewna, że zostało jej mało czasu. Ze względu na Dominikę w 764 odcinku "Na dobre i na złe" Marcin postanowi zmienić swoje życie. Świadomy tego, że jego mroczna przeszłość może wszystko zniszczyć...

"Na dobre i na złe" odcinek 764 - środa, 22.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Dominika i Marcin z "Na dobre i na złe" przetrwali razem najgorsze chwile. Jeszcze kilka tygodni temu Molenda patrzył jak jego dziewczyna umiera w szpitalu i nikt nie jest w stanie jej pomóc.

Przed śmiercią uratował ją Bart (Piotr Głowacki), który postawił trafną diagnozę. U chorej na SM Dominiki wykrył zmiany nowotworowe w jajniku, aż wreszcie znalazł raka mózgu - złośliwego potworniaka. Bardzo długo Dominika była w śpiączce, a kiedy odzyskała przytomność okazało się, że straciła pamięć.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 767: Hania dowie się, że Michał ma inną. To będzie ich koniec?

W 764 odcinku "Na dobre i na złe" wszystko zacznie się układać. Marcin odbierze Dominikę ze szpitala, ale zauważy u niej niepokojące objawy - drżenie ręki. Od razu domyśli się, że to nawrót SM. Jakby tego było mało Molenda będzie musiał zmierzyć się z błędami z przeszłości - sprawą bandyty Zubrzyckiego (Filip Wałcerz), którego śmierć sfingował.

Dość szybko w 764 odcinku "Na dobre i na złe" Marcin ustali, że w szpitalu znów pojawili się prokuratorzy. O pomoc zwróci się do ojca Dominiki, prokuratora Mirosława Greca (Jacek Mikołajczak). - Ktoś chciał powtórzyć numer na Zubrzyckiego... Pytają personel o tamte lekarstwa. Nie mam z tym nic wspólnego. Wierzy mi pan?

- Szczerze, nie wiem co myśleć. Mówi ci coś nazwisko Fałat?
- Nie, a powinno... Dominika ma nowe objawy, ja muszę być czysty. Rozumie pan?
- Nie wiem czy to możliwe.
- A wie pan, że tamte lekarstwa usypiają, potrafią nawet zabić. Są wykorzystywane również jako serum prawdy... - ujawni Molenda.

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 765: Kryzys u Julki i Barta. Znów pójdzie o jej byłego kochanka Marcina?

Marcin w 764 odcinku "Na dobre i na złe" spróbuje wypytać też Julkę (Aleksandra Hamkało) o to co się dzieje w szpitalu. Śledczy znajdą bowiem leki w miejscu innego przestępstwa. Dokładnie takie same jakich Marcin użył przy sfingowaniu śmierci Zubrzyckiego. - Nawet te same, tyle te same! One mają numery seryjne. Ta sama dostawa, ten sam dzień pobrania...  - ujawni mu Julka.

- Chyba żartujesz? - Molenda nie uwierzy własnym uszom. - Jesteś pewien, ze nie miałeś z tym nic wspólnego...

Podczas randki z Dominiką w 764 odcinku "Na dobre i na złe" Marcin zapewni ukochaną, że chce spędzić z nią każdą chwilę, choćby to były ich ostatnie wspólne dni. - Chcę pożyć, nie wiem ile jeszcze czasu mi zostało... - wyzna Dominika.

- Ja też nie wiem ile mi zostało...O ile w ogóle go mamy... Czemu mi nie powiedziałaś, że to nawroty SM?
- Nie chciałam cię martwić...
- Ale ja chcę się martwić. Chcę się tobą opiekować. Jutro zapytam pani Urszuli czy zgodzi się na dwójkę lokatorów...
- Chcesz ze mną zamieszkać?
- Chcę z tobą wszystko... Nigdy czegoś takiego nie czułem - zapewni Molenda.

Najnowsze