Na dobre i na złe, odcinek 765: Kryzys u Julki i Barta. Znów pójdzie o jej byłego kochanka Marcina?

2020-01-08 13:42 Ag
Na dobre i na złe, odcinek 765: Kryzys u Julki i Barta. Znów pójdzie o jej byłego kochanka Marcina?
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 765: Kryzys u Julki i Barta. Znów pójdzie o jej byłego kochanka Marcina?

W 765 odcinku "Na dobre i na złe" zacznie się źle dziać w małżeństwie Julki (Aleksandra Hamkało) i Barta (Piotr Głowacki). Ich problemy zbiegną się w czasie z powrotem do pracy w szpitalu w Leśnej Górze byłego kochanka Burskiej, Marcina Molendy (Filip Bobek). Nastanie taki moment kiedy zmęczona Julka w 765 odcinku "Na dobre i na złe" będzie miała dosyć męża. Znów rzuci się w ramiona swojego byłego?

"Na dobre i na złe" odcinek 765 - środa, 29.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 765 odcinku "Na dobre i na złe" Julkę i Barta dopadnie małżeński kryzys. Nie bez znaczenie będzie miał fakt, że lekarze z Leśnej Góry skupią się przede wszystkim na pracy, a ich rodzina zejdzie na dalszy plan.

Doktor Burska, która jest anestezjologiem rozpocznie specjalizację na oddziale kardiochirurgii. I jeszcze ściślej będzie współpracowała z Marcinem. Bo dyrektor Konica (Robert Koszucki) w 765 odcinku "Na dobre i na złe" przywróci Marcina do pracy, powierzając mu nowe obowiązki na kardiologii.

Z kolei Bart poświęci cały swój wolny czas na badania nowych metod leczenia w swoim nowatorskim programie regeneracji rdzenia. Być może uda mu się sprawić, że stażystka Kazia (Zuzanna Lit) znów zacznie chodzić.

Patrz też: Na dobre i na złe. Hania zajdzie w ciążę z Michałem?! Marta Żmuda-Trzebiatowska spodziewa się dziecka

Nawał obowiązków wykończy Julkę do tego stopnia, że w 765 odcinku "Na dobre i na złe" zacznie się żalić mężowi, że ma dosyć. Zwłaszcza, że to na nią spadnie cały ciężar opieki nad ich synem Tymkiem (Jan Drab) i jeszcze prowadzenia domu. Co na to Artur?

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Tomasz Ciachorowski będzie czarnym charakterem! Kardiochirurg Maks uwiedzie Hanię?

Genialny neurochirurg nie zaoferuje żonie ani odrobiny wsparcia. Wręcz przeciwnie! W 765 odcinku "Na dobre i na złe" wyjaśni, że ważniejsza w tym momencie jest praca!

Najnowsze