Na dobre i na złe, odcinek 767: Hania dowie się, że Michał ma inną. To będzie ich koniec?

2020-01-21 12:11 Ag
Na dobre i na złe, odcinek 767: Hania dowie się, że Michał ma inną. To będzie ich koniec?
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 767: Hania dowie się, że Michał ma inną. To będzie ich koniec?

W 767 odcinku "Na dobre i na złe" Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) będzie miała dosyć Michała (Mateusz Janicki). Choć romans Sikorki i Wilczewskiego nawet się jeszcze nie rozkręcił, to na horyzoncie pojawi się jeszcze jedna kobieta. I nie chodzi wcale o wielką miłość Michała, Kasię Smudę (Ilona Ostrowska). Pacjentką Wilczewskiego w 767 odcinku "Na dobre i na złe" zostanie bowiem dziewczyna, która poznał przez internet, modelka Ada (Martynika Kośnica). Zazdrość Hani będzie tak wielka, że rzuci Michała!

"Na dobre i na złe" odcinek 767 - środa, 12.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Hania i Michał z "Na dobre i na złe" kochają się, ale żadne nie ma dość odwagi, by zdobyć się na miłosne wyznanie i wreszcie otwarcie powiedzieć o swoich uczuciach. Dopiero w 767 odcinku "Na dobre i na złe" w relacjach lekarzy z Leśnej Góry nastąpi zwrot.

Ale zacznie się od konfliktu z powodu modelki Ady, którą Wilczewski poznał w aplikacji randkowej "Wyspa Skarbów". Podejrzliwej Sikorce nie umknie, że Michała łączy coś więcej z pacjentką, która trafi do szpitala ze złamaną nogą podczas sesji zdjęciowej na stoku. W 767 odcinku "Na dobre i na złe" zauważy jak Wilczewski czule odnosi się do modelki.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 765: Kryzys u Julki i Barta. Znów pójdzie o jej byłego kochanka Marcina?

I jakby tego było mało chwilę później zobaczy go też z Kasią Smudą, z którą Michał romansował jeszcze jako nastolatek. Ten widok przeleje czarę goryczy do tego stopnia, że w 767 odcinku "Na dobre i na złe" Hania powie "dosyć". Jak podaje "Świat Seriali" zostawi Michała choć między nimi do niczego jeszcze nie doszło. Nie licząc kilku namiętnych pocałunków.

Wilczewski nie pozwoli jednak Sikorce odejść. Wreszcie w 767 odcinku "Na dobre i na złe" szczerze i bez ogródek powie jej co czuje. - Nie zostawię cię. Ani jutro, ani pojutrze, ani za 80 lat, kiedy będziemy siedzieć na ganku naszego domu, patrząc na prawnuki bawiące się w słońcu...

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Hania zajdzie w ciążę z Michałem?! Marta Żmuda-Trzebiatowska spodziewa się dziecka

Po chwili doda, że nie zgadza się na takie zachowanie Hani. - Nie możesz mnie tak traktować. Przyciągać, żeby zaraz odepchnąć. Nie chcę ucieczek i uników! Nie wycofuj się za każdym razem kiedy jest trudno!

W 767 odcinku "Na dobre i na złe" Hania usłyszy, że Michał kocha tylko ją i tylko z nią chce być. - Cholernie się boję, ale chcę ciebie, nas i tych wnuków bawiących się w słońcu... - wyzna Sikorka.

Najnowsze