Na dobre i na złe, odcinek 757: Dominika nie przeżyje? Marcin usłyszy przerażającą diagnozę!

2019-11-14 8:01 Ag
Na dobre i na złe odc. 757. Dominika (Paulina Gałązka), Marcin (Filip Bobek), Julka (Aleksandra Hamkało)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 757. Dominika (Paulina Gałązka), Marcin (Filip Bobek), Julka (Aleksandra Hamkało)

Czy Dominika (Paulina Gałązka) z "Na dobre i na złe" umrze? W 757 odcinku "Na dobre i na złe" stan byłej kochanki Marcina (Filip Bobek) gwałtownie się pogorszy. Chora Dominika ku przerażeniu Molendy nagle zacznie się dusić. Niestety nawet Artur Bart (Piotr Głowacki) nie będzie w stanie stwierdzić co dolega pacjentce! W końcu w 757 odcinku "Na dobre i na złe" profesor postawi diagnozę. Uprzedzi Marcina, że Dominikę czeka śmierć! Czy Molenda straci kolejną bliską osobą, dziewczynę, z którą miał szansą naprawdę być szczęśliwy?

Na dobre i na złe, odcinek 757 - środa, 20.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Dominika umrze w 757 odcinku "Na dobre i na złe"? Stan ciężko chorej Dominiki nadal będzie się pogarszał, choć Bart zrobi wszystko, by jej pomóc. A ojciec dziewczyny – prokurator Grec (Jacek Mikołajczak) - wybuchnie w końcu gniewem i zagrozi lekarzowi pozwem. - Co wyście jej zrobili?! Najpierw ją leczyliście na to stwardnienie rozsiane, teraz pan mówi, że to coś innego? Wy działacie po omacku! Podam was do sądu za narażanie życia mojej córki!

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 757: Kasia Smuda w ciąży, a Falkowicz oskarżony o pedofilię

Niestety w 757 odcinku "Na dobre i na złe" spełni się najczarniejszy scenariusz. Przerażony Marcin razem z Julką (Aleksandra Hamkało) będzie patrzył jak jego była kochanka się dusi. - Sinieje! Na moje oko ona jest do intubacji!
- Powody niewydolności muszą być w mózgu... Musi mieć uszkodzony ośrodek oddechowy! - krzyknie Marcin.

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 760: Wyznanie Michała wzruszy Hanię do łez! Nareszcie będą razem

Kolejne słowa Barta w 757 odcinku "Na dobre i na złe" sprawią, że Molenda straci w końcu nadzieję...- To może być późne powikłanie po odrze. Podostre stwardniające zapalenie mózgu przebiega bardzo podobnie i jest, niestety, fatalne. Zazwyczaj śmiertelne. Miałem kiedyś pacjenta, którego serce cały czas biło, ale od 20 lat nie było z nim kontaktu...

Czy diagnoza profesora okaże się trafna i Dominika faktycznie nie przeżyje? Kiedy w 757 odcinku "Na dobre i na złe" pacjentka znów zacznie wyć z bólu, Bart przeprowadzi laparoskopię zwiadowczą. Dzięki niej odkryje, że Dominika ma zmiany rakowe w jajniku, które przerzuciły się na pień mózgu. Natychmiast przeprowadzi operację - usunie guzy, a po zabiegu przekaże Marcinowi, że to był potworniak!

Najnowsze