Na dobre i na złe, odcinek 760: Wyznanie Michała wzruszy Hanię do łez! Nareszcie będą razem

2019-11-13 22:03 Ag
Na dobre i na złe odc. 756. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 756. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)

Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michał (Mateusz Janicki) z "Na dobre i na złe" zostaną parą. Wielu widzów od dawna liczyło na to, że lekarze z Leśnej Góry będą w końcu razem. Przełom w relacjach Sikorki i Wilczewskiego nastąpi w 760 odcinku "Na dobre i na złe". Wściekły i oziębły Michał wypomni Hani, że nie potrafi się zdecydować co dalej z nimi będzie. Jednak ostatecznie to właśnie on w 760 odcinku "Na dobre i na złe" zdobędzie się na romantyczne wyznanie.

"Na dobre i na złe" odcinek 760 - środa, 11.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Pocałunek Hani i Michała w "Na dobre i na złe" będzie zwiastował nowy romans w Leśnej Górze, ale na ciąg dalszy miłosnych zawirowań tej pary lekarzy trzeba będzie trochę poczekać. Dopiero w 760 odcinku "Na dobre i na złe" Sikorka i Wilczewski zaczną otwarcie mówić o swoich uczuciach.

Pretekstem do poważnej rozmowy stanie się ślub Szczepana (Kamil Kula) i Libanki Liny (Izabela Perez). Hania będzie świadkiem ceremonii  w Urzędzie Stanu Cywilnego. Nie zaprosi jednak Michała, by jej towarzyszył. Po powrocie do szpitala w 760 odcinku "Na dobre i na złe" zauważy wściekłość i oziębłość Wilczewskiego.

Nie przegap: Na dobre i na złe skończyło 20 lat! Pamiętacie dawnych bohaterów z Leśnej Góry? Tak wyglądała stara obsada - ZDJĘCIA

Aż wreszcie Michał nie wytrzyma więcej niedomówień. - Nie wiem, Sikora, co między nami jest... Jesteśmy razem, nie jesteśmy... - zapyta ją kipiąc gniewem. Hania zamiast spokojnie wyjaśnić, wpadnie w irytację. - Potrzebujesz jakiejś deklaracji? Mam coś podpisać?!

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 760: Agata zajmie miejsce Wiktorii. Zniknęła na dwa lata! Co się z nią działo?

Trudny dyżur w 760 odcinku "Na dobre i na złe" uświadomi jednak Michałowi, że nie ma za co się gniewać na Hanię. Fakt, że nie zaprosiła go na ślub Szczepana o niczym bowiem nie świadczy. Po ciężkim dniu Wilczewski przyzna, że nie chce przeżywać ani jednego dnia dłużej bez niej.

Wyznanie Michała sprawi, że w oczach Hani pojawią się łzy. - Dzięki tobie czuję się lepszym lekarzem i lepszym człowiekiem - doda.

Najnowsze