Na dobre i na złe, odcinek 757: Kasia będzie w ciąży? Przekaże Falkowiczowi radosne wieści! - WIDEO

2019-11-20 12:02 Ag
Na dobre i na złe, odcinek 757: Kasia będzie w ciąży? Przekaże Falkowiczowi radosne wieści
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 757: Kasia będzie w ciąży? Przekaże Falkowiczowi radosne wieści

W 757 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz (Michał Żebrowski) oszaleje ze szczęścia na wieść, że jego żona Kasia (Ilona Ostrowska) może być w ciąży. Podczas rodzinnego śniadania Smuda wspomni, że musi kupić test ciążowy, by rozwiać wszelkie wątpliwości, ale Falkowicz już zacznie się cieszyć, że będzie miał syna. Radość profesora w 757 odcinku "Na dobre i na złe" będzie tak wielka, że kupi nawet pierwsze ubranka dla dziecka. Czy Kasia zajdzie w ciążę?

"Na dobre i na złe" odcinek 757 - środa, 20.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Rodzina Falkowicza w "Na dobre i na złe" się powiększy! Od dawna wybitny chirurg z Leśnej Góry marzy o własnym dziecku, synu, któremu mógłby przekazać swoje nazwisko. Zdołał przekupić nawet Kasię, żeby urodziła mu potomka! Bo Smuda początkowo nie chciała w ogóle słyszeć o drugim dziecku.

Wyszła za mąż za Andrzeja bez miłości, bo przecież wciąż kochała Michała Wilczewskiego (Mateusz Janicki), ale z czasem obdarzyła Falkowicza uczuciem. W 757 odcinku "Na dobre i na złe" małżonkowie będą wyglądali na naprawdę zakochanych. Podczas rodzinnego śniadania Kasia wspomni o ciąży...

- Muszę kupić test ciążowy.... - Co?... Czy to znaczy... - To jeszcze nic nie znaczy. - Kasia... Czyli ile to dni? - Dziesięć. - Dziesięć dni?!

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 760: Wyznanie Michała wzruszy Hanię do łez! Nareszcie będą razem

A Matylda (Amelia Czaja) w 757 odcinku "Na dobre i na złe" widząc minę ojczyma, od razu nabierze podejrzeń. - Dlaczego jesteś taki zadowolony? Co się stało?
- Nic się nie stało! Zawsze jestem zadowolony... Szczególnie kiedy jesz kanapkę!
- Co będzie za 10 dni? Falko, w tym domu mieliśmy nie mieć przed sobą tajemnic...
- Każdy musi mieć swoje tajemnice...Bez tajemnic świat byłby mniej ciekawy - zakończy temat profesor.

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 759: Matylda chora na anoreksję! Falkowicz zauważy niepokojące objawy

Radość Falkowicza w 757 odcinku "Na dobre i na złe" okaże się przedwczesna. Test ciążowy nie potwierdzi przypuszczeń Kasi. Niezrażony tym Andrzej po powrocie  z pracy wręczy żonie butelkę wina i świecę, by w pustym domu, w nastrojowej atmosferze, mogli się skupić na płodzeniu dziecka.