Na dobre i na złe, odcinek 748: Falkowicz będzie miał dziecko! Przekupi Kasię, żeby urodziła mu syna

2019-09-11 21:22 Ag
Na dobre i na złe odc. 748. Falkowicz (Michał Żebrowski), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 748. Falkowicz (Michał Żebrowski), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska)

Falkowicz (Michał Żebrowski) z "Na dobre i na złe" będzie miał syna? I nie chodzi wcale o jego bratanka Józia (Aleksandrer Cherepanov), którego Andrzej pokocha jak własne dziecko. W 748 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz spróbuje przekupić Kasię Smudą (Ilona Ostrowska), żeby zaszła w ciążę i urodziła mu dziedzica! Co na to żona Falkowicza, która wyszła za niego tylko z rozsądku?

"Na dobre i na złe" odcinek 748 - środa, 18.09.2019, o godz. 20.50 w TVP2

Falkowicz i Kasia z "Na dobre i na złe" zostaną rodzicami? Wielkim marzeniem profesora z Leśnej Góry będzie posiadanie własnego syna. Choć pokochał Matyldę (Amelia Czaja) jak córkę i nigdy nie jej odczuć, że nie jest jej prawdziwym tatą, to w nowym sezonie "Na dobre i na złe" zapragnie mieć dziedzica.

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Miłość Hani i Michała wybuchnie w najgorszym momencie

Dlaczego właśnie teraz? Bo włączy się aktywnie w opiekę nad synem zmarłego brata, Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz) i będzie pod wielkim urokiem małego Józia, który razem ze swoją mamą Oliwią (Marta Bryła) będzie częstym gościem w okazałej willi Falkowicza.

Aż wreszcie w 748 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz dojdzie do wniosku, że nadeszła pora na dziecko. Od ślubu z Kasią minęło już kilka miesięcy i Andrzej nie będzie miał powodów, by wątpić w wierność żony. Mimo, że wyszła za niego wciąż kochając swojego byłego, ojca Matyldy, Michała Wilczewskiego (Mateusz Janicki).

Przeczytaj też: Powrót Adama z Na dobre i na złe! Grzegorz Daukszewicz w nowej roli w kolejnym serialu

Profesor podejdzie do sprawy powiększenia rodziny podstępem. Uzna, że musi odpowiednio nagrodzić Kasię za jej oddanie i poświęcenie, żeby zgodziła się zajść w ciążę. Jak podaje "Świat Seriali" w 748 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz wręczy Smudzie "łapówkę" - nowiutkie, luksusowe auto.

Zaraz po tym jak podaruje ukochanej prezent wspomni, że tylko jednego brakuje mu do szczęścia. - Dom zbudowałem, drzewa mam... Zróbmy sobie syna - zaskoczy żonę swoją prośbą. Co na to Kasia? Wcale nie będzie zachwycona planami Andrzeja.

Nie przegap: Na dobre i na złe po wakacjach 2019. Kasia Smuda w ciąży? Żona Falkowicza nie będzie chciała urodzić mu dziecka!

Najnowsze