Na dobre i na złe, odcinek 759: Matylda chora na anoreksję! Falkowicz zauważy niepokojące objawy

2019-11-12 16:26 sz
Na dobre i na złe odc. 759. Matylda (Amelia Czaja), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 759. Matylda (Amelia Czaja), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)

W 759 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz (Michał Żebrowski) z przerażeniem odkryje, że Matylda (Amelia Czaja) choruje na anoreksję! Andrzej w 759 odcinku zauważy u córki niepokojące objawy i natychmiast skonsultuje je z Michałem (Mateusz Janicki). Czy tatusiowie przekonają Matydlę, żeby przestała się głodzić? Sprawdź, co wydarzy się w "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 759 - środa, 4.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Matylda z serialu "Na dobre i na złe" to rezolutna nastolatka, która po obydwu tatusiach ma mocny charakter i wybuchowy temperament. Notorycznie sprawia kłopoty rodzicom i również w 759 odcinku "Na dobre i na złe" nie będzie inaczej! Co takiego się wydarzy?

CZYTAJ TEŻ >>> Na dobre i na złe. Falkowicz będzie miał córkę? Pierwsze chwile Andrzeja z dzieckiem

W 759 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz z przerażeniem odkryje prawdę  dziwnym zachowaniu Matyldy. Dziewczynka wkrótce zacznie unikać jedzenia. Zaczną się wymówki i kręcenie! Dojdzie nawet do tego, że w 759 odcinku córka profesora straci przytomność w szkole i trafi do szpitala.

Profesor z "Na dobre i na złe" nie będzie mógł tego zignorować - jako lekarz od zawsze jest przewrażliwiony na punkcie jej zdrowia. - Co się dzieje? Jesteś chora? Miałaś wypadek?! - Nic mi nie jest… - Jesteś w szpitalu! Ludzie nie przychodzą tu dla przyjemności ani z nudów! - Mówiłam ratownikom, że przesadzają… Ale jak tylko usłyszeli, jak mam na nazwisko, uparli się, żeby mnie tu przywieźć!

PRZECZYTAJ TEŻ >>> Na dobre i na złe, odcinek 758: Szczepan weźmie ślub! Hania wpadnie w szał

Falkowicz powie Michałowi, że w takiej sytuacji nie puści Matyldy do niego na noc, bo będzie chciał mieć ją na oku. Powie mu, że od kilku dni nastolatka się głodzi...

- Coś jej strzeliło do głowy i zaczęła się głodzić. Z anoreksją nie ma żartów. Nie wiem, może naoglądała się czegoś w internecie. Fakty są takie, że od tygodnia prawie nic nie je. Dopóki sprawa się nie wyjaśni, zostaje w domu na obserwacji. Koniec, kropka. 

Czy Michał i Falkowicz w 759 odcinku "Na dobre i na złe" przemówią Matyldzie do rozsądku? 

Na dobre i na złe odc. 759. Matylda (Amelia Czaja), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 759. Matylda (Amelia Czaja), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)