Na dobre i na złe, odcinek 758: Szczepan weźmie ślub! Hania wpadnie w szał

2019-11-01 7:20 Ag
Na dobre i na złe odc. 748. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Szczepan (Kamil Kula)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 748. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Szczepan (Kamil Kula)

Fikcyjny ślub w "Na dobre i na złe" pociągnie za sobą serię szokujących zdarzeń. W 758 odcinku "Na dobre i na złe" Szczepan Lipski oświadczy się chorej pacjentce, nielegalnej imigrantce Linie (Izabela Perez), by Libanka mogła zostać w Polsce i się leczyć. Wcześniej pielęgniarz wymyśli ślub Liny z podstawionym mężczyzną. Kiedy Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska) pozna zamiary Szczepana urządzi Lipskiemu awanturę. Czy w 758 odcinku "Na dobre i na złe" powstrzyma go przed szaleństwem?

"Na dobre i na złe" odcinek 758 - środa, 27.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Sprawa chorej Liny w "Na dobre i na złe" będzie miała niespodziewany ciąg dalszy. Cierpiąca na tętniaka nielegalna imigrantka z Libanu, którą do Leśnej Góry sprowadziła Hania razem ze swoim byłym facetem Antonim Kłosem (Marcin Przybylski) dostanie propozycję ślubu od Szczepana.

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 760: Agaty odzyska Szczepana? Wróci tylko dla niego? - WIDEO

Pielęgniarz ze szpitala tak bardzo przejmie się losem Liny, której w 758 odcinku "Na dobre i na złe" wciąż będzie groziła deportacja, że najpierw znajdzie jej podstawionego męża. W ostatniej chwili Robert Maciak (Marcin Gaweł) zacznie się jednak wycofywać, bo wyjawi, że sam wkrótce umrze na raka.

Poza tym Linie w 758 odcinku "Na dobre i na złe" nie spodoba się kandydat na męża wybrany przez Szczepana. Sytuacja zrobi się naprawdę napięta, więc Lipski wpadnie na absurdalny pomysł, by ożenić się z Libanką. Jego plany pozna Hania Sikorka, która nie będzie kryła swojego oburzenia.

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 756: Hania będzie w ciąży z Michałem?

W 758 odcinku "Na dobre i na złe" lekarka potępi ślub Szczepana z Liną, ale to nie powstrzyma pielęgniarza. Z bukietem kwiatów w dłoniach oświadczy się imigrantce, a ona zgodzi się zostać jego żoną. Lipski będzie sporo ryzykował,  bo jeśli fikcyjny ślub się wyda, może mieć poważne problemy z prawem.

Najnowsze