Na dobre i na złe. Falkowicz będzie miał córkę? Pierwsze chwile Andrzeja z dzieckiem

2019-10-30 17:18 sz
Na dobre i na złe. Falkowicz (Michał Żebrowski)
Autor: Instagram Na dobre i na złe Na dobre i na złe. Falkowicz (Michał Żebrowski)

Falkowicz (Michał Żebrowski) z serialu "Na dobre i na złe" niczego nie pragnie tak, jak zostania ojcem. W 757 odcinku namawia Kasię (Ilona Ostrowska) na powiększenie rodziny. Najnowsze zdjęcie z "Na dobre i na złe" daje wiele do myślenia! Falkowicz spędzi pierwsze chwile z dzieckiem... Czy Kasia urodzi mu córkę? Sprawdź, co się wydarzy.

"Na dobre i na złe" nowe odcinki - środy, o godz. 20.55 w TVP2

W 757 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz po raz kolejny wróci do tematu dziecka. Od dłuższego czasu Kasia jest wręcz błagana przez męża o to, żeby zostali rodzicami. Andrzej będzie załamany, kiedy wkrótce wykonany test ciążowy pokaże wynik ujemny! Dojdzie do tragedii. Czytaj więcej tu >>> Na dobre i na złe, odcinek 757: Kasia Smuda w ciąży? Falkowicz oskarżony o pedofilię

Z drugiej strony na stronach portali społecznościowych oficjalnego "Na dobre i na złe" pojawiło się prowokujące zdjęcie Falkowicza trzymającego na rączkach nowo narodzoną dziewczynkę! Czy to jego i Kasi? Czytaj dalej pod postem.

Fani "Na dobre i na złe" zaczęli snuć różne teorie, a niektórzy są wręcz przekonani, że to dziecko Falkowicza!

  • Falko Junior
  • Falko, czy to Twoje maleństwo???? Gratulacje
  • To pewnie Junior Falkowicz
  • Czyżby szczęśliwy tatuś???
  • Jak słodko wyglądają

Czy produkcja tylko drażni się z widzami, a może naprawdę szykują coś wyjątkowego? Biorąc pod uwagę entuzjastyczną reakcję obserwujących scenarzyści zdecydowanie powinni pójść tym tropem i w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" spełnić marzenie Andrzeja. Póki co jedno jest pewne: na powyższym zdjęciu profesor spędza pierwsze chwile z nowo narodzonym maluchem!

Zobacz też >>> Na dobre i na złe, odcinek 756: Hania będzie w ciąży z Michałem?

Najnowsze