Na dobre i na złe. Nowy mężczyzna w życiu Blanki! To dla niego odpuści sobie Radwana w nowym sezonie. Wiemy kto go zagra – WIDEO

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Nowy mężczyzna w życiu Blanki! To dla niego odpuści sobie Radwana w nowym sezonie. Wiemy kto go zagra – WIDEO

Na dobre i na złe. Nowy mężczyzna w życiu Blanki! To dla niego odpuści sobie Radwana w nowym sezonie. Wiemy kto go zagra – WIDEO

2022-06-03 14:05

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach w życiu Blanki (Pola Gonciarz) wiele się zmieni! Consalida znów spotka się z odrzuceniem przez Radwana (Mateusz Damięcki), który całą swoją uwagę skupi na Joannie Gawryło (Monika Kaleńska), przybranej matce Kubusia (Wiktor Trojan) i znów wyjdzie jego słabość do żon Piotra (Marek Bukowski). Glorii (Aleksandra Grabowska) żal będzie patrzeć na to, jak Blanka się zadręcza, dlatego wyciągnie ją do klubu, aby choć na chwilę zapomniała o Krzyśku! Długo nie będzie trzeba na to czekać, gdyż właśnie tam Consalida w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej spotka mężczyznę, który wywróci jej życie do góry nogami i sprawi, że Krzysiek będzie już zamkniętym rozdziałem! Sprawdź, o kim mowa i zobacz WIDEO zza "Kulis Na dobre i na złe"!

Kto zawróci w głowie Blanki nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach? Wiemy, dla kogo da sobie spokój z Radwanem!

W obecnym sezonie „Na dobre i na złe” Blanka i Radwan nie zostali parą, choć wiele na to wskazywało. Tą dwójkę mocno ciągnęło do siebie, jednak Krzysiek bał się zaangażować i za każdym razem uciekał. Nawet wtedy, gdy zdał sobie sprawę, że już nie może żyć bez Blanki, to nie odważył jej się tego powiedzieć. Co prawda, gdy na drodze ukochanej stanął przystojny adwokat Filip (Aleksandar Milićević), który zaczął się do niej zalecać, to Krzysiek natychmiast stanął w jej obronie, ale nawet wtedy skończyło się jedynie na miłych słowach…

- Po pierwsze udało się być bliżej syna, druga rzecz, która się wydarzyła tak naprawdę to jest coś, co się nie wydarzyło, mianowicie nadal nie jest z Blanką i nie mogę tego zrozumieć. Syn, super. To, że mogę być częściej z Kubusiem. To, że dochodzi do jakiegoś porozumienia z jego mamą, to też jest super. No, ale jeżeli chodzi o życie prywatne, to oczekuję zmian. Teraz już sam nie wiem. Mam wrażenie, że Blanka i Radwan po tych wszystkich perturbacjach, po tym wszystkim, co obserwowaliśmy, są w zasadzie dla siebie stworzeni - stwierdza Mateusz Damięcki w Kulisach "Na dobre i na złe".

Patrz też: Na dobre i na złe. Hania i Michał będą razem w nowym sezonie, ale nie zapomni o Korbanie! To nie skończy się dobrze – WIDEO

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ nowego adoratora Blanki w Consalida w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej >>>

Niestety, w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej to się nie zmieni, a będzie nawet tylko gorzej! Radwan nie oszuka przeznaczania i znów mocno zbliży się do kolejnej żony Piotra Gawryły, a wszystko będzie rozgrywał na oczach Blanki.

- Co do relacji z Radwanem, to jest jak z tym przeznaczeniem, którego nie można oszukać. Druga żona Gawryły... Będzie ciekawie – zapowiedziała Monika Kaleńska w „Kulisach Na dobre i na złe”.

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach Krzysiek i Joanna nie będą się zbytnio kryli ze swoimi uczuciami nawet w szpitalu, co bardzo dotknie Blankę. Glorii będzie aż żal patrzeć, jak jej koleżanka bezsensownie traci czas, na coś, czego nie może osiągnąć!

- Hej, chyba tracisz czas, co? – zacznie Gloria.

- O co chodzi? – spyta zaskoczona Blanka.

- Sorry, przepraszam. Po prostu przykro patrzeć – skwituje Gloria, która postanowi jej pomóc!

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 851. Data premiery nowego sezonu po wakacjach 2022 ujawniona! Kiedy emisja kolejnych odcinków?

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Gloria wyciągnie Blankę do klubu, aby choć na chwilę się rozluźniła i przestała myśleć o Radwanie. Na efekty długo nie będzie trzeba czekać, gdyż Consalida od razu wpadnie w oko tajemniczemu mężczyźnie, którego zagra Marcin Korcz szczególnie znany widzom „Przyjaciółek” jako Dagmar Balicki, asystent i przyjaciel Zuzy (Anita Sokołowska). Nieznajomy facet od razu porwie Blankę do tańca, która wspaniale będzie się bawić w jego towarzystwie!

- Porywam na chwilę – zacznie, po czym złapie Blankę za rękę i zaciągnie na parkiet.

- Nawet nie wiesz, jak mam na imię – wykrztusi tylko, ale zbytnio nie będzie się przed nim broniła i wiele wskazuje na to, że ich spotkanie będzie miało ciąg dalszy!, gdyż aktor dołączy do stałej obsady serialu!

- Cały czas tęskne oczy w kierunku Radwana są posyłane, no ale na horyzoncie pojawia się pewien mężczyzna, więc zobaczymy, co z tego będzie - zdradza Pola Gonciarz w „Kulisach Na dobre i na złe”.

Spójrz również: Barwy szczęścia. Walka Oliwki i Lilly o Kajtka w nowym sezonie! Zbrowska będzie gotowa na wszystko 

Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem. Blanka z nowym facetem, a Radwan z żoną Gawryły
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze