Na dobre i na złe. Koszmarny powrót Agaty. Będzie musiała stoczyć walkę o stanowisko, a Maks znowu zacznie knuć

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Koszmarny powrót Agaty. Będzie musiała stoczyć walkę o stanowisko, a Maks znowu zacznie knuć

Na dobre i na złe. Koszmarny powrót Agaty. Będzie musiała stoczyć walkę o stanowisko, a Maks znowu zacznie knuć

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" wróci Agata. Grająca ją gwiazda Emilia Komarnicka-Klynstra zniknęła na jakiś czas z serialu z powodu ciąży i narodzin drugiego syna. W nowych odcinkach doktor Woźnicka znów zawita w Leśnej Górze, a jej odrzucony narzeczony Maks Beger (Tomasz Ciachorowski) już będzie na nią czekał, gotów spiskować i knuć. Agata będzie musiała też stoczyć ciężką walkę, aby odzyskać stanowisko na oddziale interny. Zapowiada się na to, że powrót pięknej lekarki w "Na dobre i na złe" przypominać będzie bardziej koszmar, niże radosne powitanie.

Na dobre i na złe. Agata wróci i będzie musiała stoczyć walkę swojego życia. Nie tylko z Maksem!

W jednym z odcinków nowego sezonu "Na dobre i na złe" do szpitala w Leśnej Górze znów wkroczy Agata. Piękna doktor Woźnicka wróci po przerwie spowodowanej ciążą aktorki, ale nikt nie zapomni tego, jak odeszła. Zwłaszcza Maks Beger, który został przez nią potwornie upokorzony w momencie, kiedy się jej oświadczył! Jak pamiętamy niedoszła narzeczona - z powodu oskarżeń o molestowanie i gwałt Maksa - w restauracji wylała mu na głowę butelkę szampana - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" Agata będzie musiała zmierzyć się z koszmarami ze swojej przeszłości i nowymi wyzwaniami. Po pierwsze jej miejsce w szpitalu szefowej interny zajęła Alina (Katarzyna Skrzynecka) i wcale nie będzie chciała go oddać! 

Nie przegap: Teresa Lipowska nie ma już siły. Dramatyczne słowa gwiazdy M jak miłość. Nie będzie serialu bez Barbary Mostowiak

Na dobre i na złe. Maks Beger nowym dyrektorem Leśnej Góry! Wygryzie Konicę podstępem

Lekarki w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" stoczą walkę o to, która na miejscu szefa oddziału zostanie. Na razie nie jest pewne, która z nich wygra... Alina będzie osłabiona tragedią straty siostry Kasi (Ilona Ostrowska) i szaleństwem Falkowicza (Michał Żebrowski). Z kolei Agata będzie musiała stawić czoło temu, co tak naprawdę dzieje się w jej sercu. Wydawać jej się będzie, że już zapomniała o Maksie, ale on bardzo chętnie jej o sobie przypomni. Zwłaszcza, że sam będzie przeżywał dramat straty synka, Antka i znów wróci znany wszystkim Beger, który chce się zemścić na całym świecie. 

I jakby tego wszystkiego było mało szczęśliwi małżonkowie Szczepan (Kamil Kula) i Lina (Izabela Perez) ogłoszą w nowym sezonie "Na dobre i na złe" radosną nowinę... Czy taki powrót do Leśnej Góry mogła sobie wyśnić doktor Woźnicka w najgorszym koszmarze?  

Sprawdź koniecznie: Na Wspólnej, odcinek 3283: Jaruś w ciężkim stanie w szpitalu będzie błagał Bergów, aby zabrali go od ojca pijaka!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze