Na Wspólnej, odcinek 3283: Jaruś w ciężkim stanie w szpitalu będzie błagał Bergów, aby zabrali go od ojca pijaka!

i

Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 3283: Jaruś w ciężkim stanie w szpitalu będzie błagał Bergów, aby zabrali go od ojca pijaka!

Na Wspólnej, odcinek 3283: Jaruś w ciężkim stanie w szpitalu będzie błagał Bergów, aby zabrali go od ojca pijaka!

W 3283 odcinku "Na Wspólnej" Jaruś (Jan Leśniewski) w ciężkim stanie wyląduje w szpitalu! Chłopca długo nie można będzie wybudzić, a w końcu kiedy odzyska przytomność, przy jego łóżku będą czuwać Eliza (Katarzyna Chorzępa) i Jarek (Wojciech Rotowski). Przerażony junior zacznie ich błagać tylko o jedno - żeby nigdy już nie oddali go ojcu pijakowi! Jak to się stanie, że Jaruś znajdzie się na granicy życia i śmierci? Czy Bergowie zdołają odebrać chłopca bandycie Zawadzie (Wojciech Kałużyński) i dziecku już nigdy nie stanie się krzywda? Sprawdź co już wiemy o tragedii juniora w 3283 odcinku "Na Wspólnej" i zobacz w GALERII ZDJĘĆ Jarusia w szpitalu!

"Na Wspólnej" odcinek 3283 - poniedziałek, 6.09.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3283 odcinku "Na Wspólnej" koszmarny dramat Jarusia, oddanego przez bezdusznych urzędników pijakowi Zawadzie, sięgnie zenitu. Junior w ciężkim stanie, nieprzytomny trafi do szpitala! Przy łóżku chłopca czuwać będą Eliza z Jarkiem - i całe szczęście, bo Jaruś na ich widok odzyska nadzieję, że jednak przeżyje! I pewnie dlatego natychmiast zacznie ich prosić, aby już nigdy w życiu nie oddawali go w łapy "tatusia" pijaka. 

Kiedy Jaruś odzyska przytomność w 3283 odcinku "Na Wspólnej" zapyta siedzącą przy jego łóżku Elizę, gdzie będzie mieszkał. Bergowa za wszelką cenę będzie chciała podnieść dziecko na duchu, więc powie mu, że jeszcze dzisiaj wyjdzie do domu. Ale do którego - nikt nie będzie pewny. 

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2474: Ksawery będzie walczył o życie przez Izę? Kasia nigdy jej wybaczy, że może stracić syna

W 3283 odcinku "Na Wspólnej" wobec braku jasnej odpowiedzi i poprosi Bergów, żeby zabrali go do siebie. W tej sytuacji Eliza podejmie męską decyzję: na razie zabierają go do siebie!

Niestety, pijak i bandyta Zawada w 3283 odcinku "Na Wspólnej" już będzie na nich czekał pod blokiem. I na widok Elizy, Jarka, Hanusi (Pola Żak) i juniora natychmiast zacznie się awanturować, aby oddali mu syna! Bardzo słaby Jaruś będzie przerażony, że znów trafi w łapy tego zwyrodnialca!

Wielka tragedia dziecka nie skończy się jeszcze w 3283 odcinku "Na Wspólnej", ale możemy być pewni, że Bergowie zrobią wszystko, aby Zawada nigdy nie naraził życia chłopca. Tajemnicza utrata przytomności juniora w finale 3292 odcinka serialu to sygnał, że ze zdrowiem dziecka dzieje się coś niepokojącego. Co by się stało z dzieckiem, gdyby zemdlał podczas libacji alkoholowej "tatusia"?

Czytaj także: Teresa Lipowska nie ma już siły. Dramatyczne słowa gwiazdy M jak miłość. Nie będzie serialu bez Barbary Mostowiak

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze