Na dobre i na złe. Szczepan i Lina ogłoszą dobrą nowinę! Nie wszyscy będą się cieszyć

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Szczepan i Lina ogłoszą dobrą nowinę! Nie wszyscy będą się cieszyć

Na dobre i na złe. Szczepan i Lina ogłoszą dobrą nowinę! Nie wszyscy będą się cieszyć

Dobra nowina "Na dobre i na złe"! W nowym sezonie serialu wracają lubiani przez fanów bohaterowie - Szczepan (Kamil Kula) i Lina (Izabela Perez). I okazuje się, że nie wrócą sami! To bardzo ciekawy wątek w szpitalu w Leśnej Górze - uciekinierka Lina z wojennej strefy na Bliskim Wschodzie wzięła z pielęgniarzem ślub na niby, aby uzyskać prawo do pobytu w Polsce. Po jakimś czasie jednak między parą wybuchła wielka miłość! W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" Szczepan i Lina nie tylko wrócą w doskonałej formie, ale z cudowną wiadomością! Tyle, że jak można się łatwo domyślić, nie wszyscy w leśnej Górze będą się tego powodu radować - nie tylko Lipscy wracają do serialu po wakacjach 2021...

Wielkie szczęście w "Na dobre i na złe"! Szczepan i Lina będą mieli dziecko?

Związek Szczepana i Liny w "Na dobre i na złe" powstawał w trudnych okolicznościach. Ciężko chora dziewczyna uciekła z Bliskiego Wschodu do polski i przypadkiem trafiła do szpitala w Leśnej Górze. Tu lekarze natychmiast zajęli się Liną i zrobili wszystko, aby uratować jej życie, z sukcesem! Ślub ze Szczepanem miał ułatwić dziewczynie legalny pobyt i leczenie w Polsce. Jednak w to, że z tego "papierowego małżeństwa" będzie prawdziwa miłość chyba nikt nie wierzył.

Szczególnie urząd imigracyjny w "Na dobre i na złe" podejrzewał oszustwo i nasyłał ciągłe kontrole. Później wyszło na jaw, że to najpewniej Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra), coraz bardziej zazdrosna o Linę, składała donosy na "lewych małżonków". I to właśnie ona, razem ze Szczepanem i Liną wraca do Leśnej Góry po wakacjach 2021! 

Zobacz koniecznie: Na Wspólnej, odcinek 3288: Nielegalny ślub Marty i Mikołaja w cieniu skandalu. Wyjdzie za mąż za przybranego brata - ZDJĘCIA

Gwiazdy Na dobre i na złe przyznały, jakie łączą ich relacje. W serialu Michał i Piotr rywalizują o Hanię, a jak jest naprawdę?
Na dobre i na złe odc. 762. Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 762. Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)

W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" wątek państwa Lipskich znów odzyska znaczenie. Wszystko za sprawą radosnej nowiny, którą Lina ogłosi Szczepanowi. I co na to Agata? Będzie się działo!

- Czy ty chciałbyś mieć dziecko? - zapyta Lina męża w jednym z nowych odcinków "Na dobre i na złe". 

- Jesteś w ciąży? - zapyta zaszokowany Szczepan. 

Ale ostatecznie przystojny pielęgniarz uniesie na rękach, mocno przytuli i ucałuje ukochaną żonę w "Na dobre i na złe". Jak będie wyglądała nowa rodzina Lipskich przekonamy się już jesienią w TVP!  

Nie przegap: : M jak miłość. Magda nie będzie ostatnią żoną Budzyńskiego? Wiemy co czeka Andrzeja – ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze