Na Wspólnej, odcinek 3288: Nielegalny ślub Marty i Mikołaja w cieniu skandalu. Wyjdzie za mąż za przybranego brata - ZDJĘCIA

i

Autor: AKPA/ Podlewski Na Wspólnej, odcinek 3288: Nielegalny ślub Marty i Mikołaja w cieniu skandalu. Wyjdzie za mąż za przybranego brata - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3288: Nielegalny ślub Marty i Mikołaja w cieniu skandalu. Wyjdzie za mąż za przybranego brata - ZDJĘCIA

2021-07-21 23:16

W 3288 odcinku "Na Wspólnej" Marta (Joanna Jabłczyńska) i Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) wezmą ślub! Dla całej rodziny Hofferów będzie to spore zaskoczenie, bo zakochani choć od niedawna są zaręczeni, to także są przyszywanym rodzeństwem. Przecież ich rodzice od lat są małżeństwem. Zanim w 3288 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do ślubu Marty i Mikołaja nastąpi seria sensacyjnych i dramatycznych zdarzeń. Okaże się, że najlepszym wyjściem z tych tarapatów będzie właśnie ślub. Nie do końca legalny! O czym powiedziała nawet Joanna Jabłczyńska kręcąc sceny kolejnego swojego ślubu w "Na Wspólnej". Zobaczcie ZDJĘCIA zza kulis serialu. Na ten ślub trzeba będzie trochę poczekać.

Ślub Marty i Mikołaja w 3288 odcinku "Na Wspólnej" z serią dramatycznych zdarzeń

Ślub Marty i Mikołaja w 3288 odcinku "Na Wspólnej" będzie wielką niespodzianką dla wszystkich członków rodziny Hofferów, a także dla syna Konarskiej z pierwszego małżeństwa, Ksawerego (Adam Tomaszewski). Również dla Joanny Jabłczyńskiej i Krzysztofa Wieszczka, którzy wcielają się w tych bohaterów w "Na Wspólnej", bo jaka para narzeczonych, a do tego przyszywane rodzeństwo stanie na ślubnym kobiercu. Zanim w 3288 odcinku "Na Wspólnej" Marta i Mikołaj powiedzą sobie "tak" w urzędzie stanu cywilnego, czekają ich dramatyczne przeżycia. Związane głównie z tym co spotka Martę, która nie zrezygnuje z gry w spektaklu reżysera sadysty Halickiego (Adam Szczyszczaj).

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3272: Śmierć Michała z rąk psychopatki Klaudii udającej Kingę?! Iga ruszy na ratunek - ZDJĘCIA

Jeszcze przed ślubem w 3288 odcinku "Na Wspólnej" pojawią się wątpliwości czy Marta i Mikołaj mogą się legalnie pobrać! W końcu są rodziną, ich rodzice - Roman Hoffer (Waldemar Obłoza) i Honorata Leśniewska (Aleksandra Konieczna) - od lat są małżeństwem, a narzeczeni byli dla siebie jak siostra i brat. Przecież jak dwa lata temu wybuchł ich romans w "Na Wspólnej" musieli się ukrywać przed rodzicami!

- Czytając scenariusz byłam zaskoczona, że w kolejnym odcinku Marta i Mikołaj biorą ślub. Zastanawiałam się nawet, czy to legalne? Właściwie są rodzeństwem, bardzo przyszywanym co prawda, ale jednak. Nasz przypadek jest więc bardzo oryginalny - przyszywane rodzeństwo a jednocześnie pełnoprawne małżeństwo - przyznała Joanna Jabłczyńska na planie "Na Wspólnej". 

Mimo licznych przeciwności losu i wątpliwości w 3288 odcinku "Na Wspólnej" Marta drugi raz wyjdzie za mąż! Przypomnijmy, że jej pierwszym mężem był Filip Konarski (Marcin Chochlew), z którym ma syna Ksawerego. Do grona kochanków Maty zaliczali się też: pilot Janusz Gajewski (Radosław Pazura), który zginął w wypadku samochodowym, a także Paweł Woliński (Rafał Cieszyński), któremu przeszczepiono serce Janusza. Przez Mikołajem romansowała w "Na Wspólnej" ze swoim trenerem na siłowni, Olafem (Maciej Brzoska), który zdradził ją z niewidomą Adą (Wiktoria Wolańska). Wtedy Marta straciła też dziecko!

Na Wspólnej. Kasia i Darek będą mieli dziecko?! Tym razem naprawdę im się uda

Sprawdź też: QUIZ. Jak dobrze znasz Mostowiaków z M jak miłość? Zdobędziesz 6/10 nawet jak nie oglądasz serialu

- To prawda, życie uczuciowe Marty jest bogate. Ale gdyby od początku tworzyła szczęśliwy związek z jednym partnerem czy mężem, widzowie "Na Wspólnej" szybko by się znudzili. Muszą być zwroty akcji, rozstania, kolejne związki i śluby. Mikołaj to chyba najbardziej szalony z moich partnerów, dlatego ślub też był szalony. Nikt nie wiedział, że impreza, na którą przychodzi, to ślub, również goście. Dobrze wspominam także wesele, które odbyło się w naszym kultowym barze Na Wspólnej. Wszyscy świetnie się bawili, co, mam nadzieję, będzie też widać na ekranie - ujawniła Jabłczyńska za kulisami 3288 odcinka "Na Wspólnej"

- Najbardziej interesujący dla mnie był splot wydarzeń, który doprowadził Mikołaja i Martę do ślubu. Poprzedzało go wiele sensacyjnych i dramatycznych momentów. Okazało się, że najlepszym wyjściem z tych tarapatów jest właśnie ślub - podsumował Krzysztof Wieszczek. 

Na ślubie Marty i Mikołaja w 3288 odcinku "Na Wspólnej" nie zabraknie rodziców pary młodej, syna Konarskiej, Ksawerego, jej brata Kamila (Kazimierz Mazur) z żoną Zuzą (Małgorzata Socha). Wzruszona będzie zwłaszcza Honorata, która na początku nie akceptowała związku syna z pasierbicą. Ciekawe, że Marta nie zaprosi na ślub swojego byłego męża.

Zobacz w naszej GALERII ZDJĘCIA ze ślubu Marty i Mikołaja w "Na Wspólnej">>>

Na Wspólnej odc. 3288. Ślub Marty (Joanna Jabłczyńska) i Mikołaja (Krzysztof Wieszczek)

i

Autor: AKPA/ Podlewski Na Wspólnej odc. 3288. Ślub Marty (Joanna Jabłczyńska) i Mikołaja (Krzysztof Wieszczek)
Na Wspólnej odc. 3288. Marta (Joanna Jabłczyńska), Mikołaj (Krzysztof Wieszczek)

i

Autor: AKPA/ Podlewski Na Wspólnej odc. 3288. Marta (Joanna Jabłczyńska), Mikołaj (Krzysztof Wieszczek)
Najnowsze