Na Wspólnej odcinek 2838: Marta straci dziecko Olafa! Przyłapie go z kochanką Adą

2019-02-18 19:56
Na Wspólnej odc. 2838. Marta (Joanna Jabłczyńska), Olaf (Maciej Brzoska)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2838. Marta (Joanna Jabłczyńska), Olaf (Maciej Brzoska)

Śmierć dziecka w "Na Wspólnej". Marta (Joanna Jabłczyńska) poroni! W 2838 odcinku "Na Wspólnej" ziści się największy koszmar Marty. Straci dziecko Olafa (Maciej Brzoska). Na tym jednak nie koniec dramatycznych zwrotów w jej życiu. Po poronieniu Marta rzuci Olafa. Gdy będzie w szpitalu wreszcie dowie się, że ukochany zdradza ją z niewidomą Adą (Wiktoria Wolańska). Zobaczy ich w czułych objęciach.

"Na Wspólnej" odcinek 2838 - poniedziałek, 11.03.2019, o godz. 20.15 w TVN

Marta i Olaf z "Na Wspólnej" stracą dziecko. Poronieniu będzie punktem zwrotnym w ich życiu. Po wielu tygodniach kłamstw, kombinowania jak ukryć przed Martą zdradę prawda o romansie Olafa wreszcie wyjdzie na jaw. Jednak to nie to zdarzenie wpłynie na to, że w 2838 odcinku "Na Wspólnej" ciąża Marty zakończy się nagłą śmiercią dziecka.

Poronienie nastąpi podczas treningu. Jak podaje "Świat Seriali" nagle Konarska poczuje przeraźliwy ból brzucha i zacznie krwawić. Olaf zabierze ją do szpitala i zapewni, że wszystko będzie dobrze. Ale ona zacznie przeczuwać, że straci dziecko. Po poronieniu Kubicki zapewni ukochaną, że przecież za kilka miesięcy będą mogli znów postarać się o dziecko, ale ona nie zechce o tym słyszeć.

Po tym jak Marta poroni w drastyczny sposób zakończy swój związek. W 2839 odcinku "Na Wspólnej" rzuci niewiernego kochanka gdy zobaczy jak Olaf przytula swoją kochankę Adę przed szpitalem. Zapyta go wprost co go łączy z niewidomą. I choć Kubicki zacznie kręcić, ona domyśli się prawdy.

Poronienie, rozstanie, ból spowodowany wielką pustką w sercu... To wszystko wpłynie na to, że w nowych odcinkach "Na Wspólnej" Marta zupełnie się załamie.  Nie będzie mogła znieść myśli, że ukochany tak długo ja oszukiwał, sypiał z Adą, która była gościem w ich domu, a potem miał czelność wracać do niej i zapewniać o swojej miłości.

Czy znów sięgnie po alkohol i zacznie pić? A może ktoś jej pomoże? To się okaże w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" w marcu 2019 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE