Na Wspólnej, odcinek 3272: Śmierć Michała z rąk psychopatki Klaudii udającej Kingę?! Iga ruszy na ratunek

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3272: Śmierć Michała z rąk psychopatki Klaudii udającej Kingę?! Iga ruszy na ratunek

Na Wspólnej, odcinek 3272: Śmierć Michała z rąk psychopatki Klaudii udającej Kingę?! Iga ruszy na ratunek - ZDJĘCIA

2021-07-19 8:27

W 3272 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do tragedii, za którą będzie odpowiedzialna psychopatka (Sandra Staniszewska-Herbich). Michał (Robert Kudelski) zapłaci za swoją naiwność i nadmierne zaufanie do rzekomej przyjaciółki żony. Dał się omotać wizją odnalezienia Kingi (Ilona Wrońska), a w 3272 odcinku "Na Wspólnej" nadejdzie kres całej farsy. Iga (Lidia Sadowa) od początku podejrzewała, że Klaudia to oszustka, ale nie spodziewała się, że może chcieć zabić jej niedoszłego męża! Ruszy na ratunek, ale może być zbyt późno...

"Na Wspólnej" odcinek 3272 - wtorek, 10.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3272 odcinku "Na Wspólnej" Klaudia pokaże swoje prawdziwe oblicze. Psychopatka od dawna zwodzi Brzozowskiego, a on z jakichś powodów bezgranicznie jej ufa. Uparł się, że kobieta doprowadzi go do zaginionej Kingi, która zniknęła z "Na Wspólnej" już jakiś czas temu. Tylko Iga od początku podejrzewała, że Klaudia ma złe intencje i wiele się nie myliła, bo podejrzana dostała obsesji na punkcie Michała.

W końcu w 3272 odcinku "Na Wspólnej" Klaudia posunie się do czynu ostatecznego. Ubzdura sobie, że jest Kingą i się do niej upodobni. Zacznie nosić ciemne, krótkie włosy jak Brzozowska, do tego pomaluje się i ubierze jak ona! Naprawdę uwierzy, że zajmie miejsce Kingi u boku Michała. 

Przeczytaj: Choroba 6-letniej gwiazdy M jak miłość. Hania Nowosielska i jej mama ujawniły co się dzieje - ZDJĘCIA

Na Wspólnej ZWIASTUN na lipiec. Anastazja dokona ostatecznego wyboru! Między Kasię i Darka znów wkroczy Aneta. Trauma Marty sprzed lat powróci

W 3272 odcinku "Na Wspólnej" Klaudia zwerbuje Michała do tajemniczego domu. Przez pretekst i zbyt wielkie zaufanie, Brzozowski zjawi się w wyznaczonym przez kobietę miejscu. Nie będzie się spodziewał, że to może być jego koniec! Niedługo w "Na Wspólnej" rozegrają się dramatyczne sceny, których mężczyzna nigdy nie zapomni. Psychopatka Klaudia będzie udawać przed nim Kingę, a Michał całkowicie się przerazi. Kobieta będzie próbowała uwięzić go ze sobą i przekonać, że musi z nią być! 

Przeczytaj: M jak miłość. Rozpacz w rodzinie Marzenki i Andrzejka! Chodzi o ich córkę Kalinkę - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3272, Iga (Lidia Sadowa),

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3272, Iga (Lidia Sadowa),
Na Wspólnej, odcinek 3272, Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich), Sławek Dziedzic (Mariusz Słupiński)

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3272, Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich), Sławek Dziedzic (Mariusz Słupiński)

Sytuacja w 3272 odcinku "Na Wspólnej" wymknie się spod kontroli na tyle, że Michał znajdzie się w potwornym niebezpieczeństwie. Oszustka będzie zdolna do wszystkiego. Kiedy tylko zorientuje się, że Brzozowski nie rozpoznaje w niej Kingi i nie chce się zgodzić na jej warunki, stanie się niebezpieczna! Iga będzie jednak sprytniejsza i pojedzie do tajemniczego domu. Z bronią w ręku dostanie się do środka i okaże się, że zjawiła się w ostatniej chwili! Michał w "Na Wspólnej" mógłby stracić życie, gdyby nie ona.

Zobacz rozpaczliwą walkę Michała w GALERII ZDJĘCIA>>>

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze