Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem! Żmuda Trzebiatowska wyjawia tajemnicę pierścionka zaręczynowego - WIDEO

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem! Żmuda Trzebiatowska wyjawia tajemnicę pierścionka zaręczynowego - WIDEO

Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem! Żmuda Trzebiatowska wyjawia tajemnicę pierścionka zaręczynowego - WIDEO

2020-12-01 11:03

Na planie "Na dobre i na złe" pierwszy raz od wielu miesięcy Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michał Wilczewski (Mateusz Janicki) kręcą romantyczne sceny! A to oznacza tylko jedno, po długiej rozłące ulubiona para z Leśnej Góry będzie razem. Nie ma mowy o tym, że Hania zerwie zaręczyny z Michałem po tragicznym wypadku, który cudem przeżyła. Wręcz przeciwnie! Żmuda Trzebiatowska z dumą pokazuje pierścionek zaręczynowy swojej bohaterki. A przy okazji ujawniła tajemnicę pierścionka Hani. Zobaczcie WIDEO!

Kiedy Hania wróci do Michała i do "Na dobre i na złe"?

Marta Żmuda Trzebiatowska wróciła do "Na dobre i na złe" już pod koniec października, ale na powrót Hani Sikorki trzeba będzie trochę poczekać. Od jakiegoś czasu Michał jest w stałym kontakcie z ukochaną, która z powodu pandemii koronawirusa po makabrycznym wypadku i operacji cały czas leży w małym szpitalu w Branowie pod Łodzią. Ale chwila, w której zakochani lekarze znów będą razem zbliża się wielkimi krokami.

Napięcie wokół wątku tej pary w "Na dobre i na złe" podsyca Marta Żmuda Trzebiatowska, publikując na swoim Instagramie filmiki zza kulis serialu. Materiały są dowodem na to, że Hania i Michał odzyskają dawne szczęście, które utracili kiedy Sikorka nagle wyjechała, zostawiając narzeczonego bez słowa. Czy wreszcie zakochani z "Na dobre i na złe" wezmą ślub? Na razie nic na to nie wskazuje, ale wcale nie zerwą zaręczyn. Choć można było się tego spodziewać po tym jak Hania porzuciła Michała po skandalu na ślubie jego byłej Justyny (Karolina Czarnecka). 

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 797: Agata rzuci Maksa i wyjedzie z Leśnej Góry. Nigdy nie wróci?

Gwiazda "Na dobre i na złe" zwróciła uwagę na jeden szczegół związany z zaręczynami Hani i Michała. A mianowicie wyjawiła tajemnicę pierścionka Sikorki, który Wilczewski podarował jej już dawno temu. To rodzinna pamiątka, jaką dostał od swojej matki, Barbary (Agnieszka Pilaszewska). Ale za pierścionkiem Hani kryje się coś jeszcze.

- Czy nie uważacie, że pierścionek zaręczynowy Hani Sikorki, który dostała od Michała Wilczewskiego jest identyczny jak ten, który księżna Diana dostała od Karola? - zapytała swoich fanów na Instagramie Żmuda Trzebiatowska.

Zobaczcie WIDEO z planu "Na dobre i na złe" >>>

Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem. Żmuda Trzebiatowska wyjawia tajemnicę pierścionka zaręczynowego - WIDEO

Skąd w ogóle pomysł, by Hania z "Na dobre i na złe" nosiła pierścionek jak księżna Diana? - Nie mogę tego powiedzieć... To tajemnica! Obiecałem panu Tadeuszowi, że tego nie zdradzę - dodał Mateusz Janicki, który zawarł układ z producentem "Na dobre i na złe", Tadeuszem Lampką.

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 790: Nowa seksowna lekarka w Leśnej Górze. Gloria zniszczy związek Tadka i Kazi! Była jego kochanką

Najnowsze