Na dobre i na złe, odcinek 785: Hania umrze podczas operacji! Dojdzie do krwotoku i uszkodzenia mózgu

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 785: Hania umrze podczas operacji! Dojdzie do krwotoku i uszkodzenia mózgu

Na dobre i na złe, odcinek 785: Hania umrze podczas operacji? Dojdzie do krwotoku i uszkodzenia mózgu

2020-10-14 22:01

Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) z "Na dobre i na złe" w 785 odcinku nie przeżyje po wypadku? Ciężko ranna Sikorka trafiła do szpitala w małego szpitala w Branowie pod Łodzią, gdzie nie będzie nikogo kto mógłby uratować lekarkę z Leśnej Góry! O tym, że Hania może umrzeć w 785 odcinku "Na dobre i na złe" Michał (Mateusz Janicki) dowie się znów przez telefon. Podczas operacji Hani dojdzie do komplikacji. Badania wykażą, że ma uszkodzoną tętnicę szyjną i krwiak, który zagraża jej życiu. Michał czeka śmierć Hani w 785 odcinku "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 785 - środa, 21.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 785 odcinku "Na dobre i na złe" Hania Sikorka po wypadku będzie na granicy życia i śmierci! Obrażenia jakich dozna po potrąceniu przez samochód będą makabryczne. Przerażony Michał dobędzie kolejne informacje o Hani. Ciężko ranna, nieprzytomna lekarka trafi do małego szpitala w Branowie, gdzie będzie brakować nie tylko specjalistów, ale też nowoczesnego sprzętu. Hania będzie miała uszkodzoną tętnicę szyjną i krwiak w mózgu!

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 785: Szczepan pozna tajemnicę Maksa. Zabił własnego brata!

Na dobre i na złe bez Marty Żmudy Trzebiatowskiej! Hania nie wróci do Michała w nowym sezonie

Życie Hani w 785 odcinku "Na dobre i na złe" będzie w rękach doktora Grzegorza Wałcza (w tej roli Kamil Szklany), który przekaże w końcu Wilczewskiemu złe wiadomości: - Trzeba będzie zszyć tętnicę szyjną... A chirurg z wojewódzkiego przyjedzie najwcześniej za dwie godziny. Nie mamy na miejscu chirurga naczyniowego. Krwiak na razie nie narasta, ale już jest duży. A Hani nie można w tym stanie transportować.

Zrozpaczony Michał w 785 odcinku "Na dobre i na złe" zacznie błagać kolegę, by wykonał operację sam – ryzykując całą swoją karierę. Nie daruje sobie, że nie był z ukochaną w chwili tragedii i teraz nie może jej pomóc. A przecież też jest doskonałym chirurgiem!

Jeśli krwawienie będzie duże może uciskać tętnice szyjne i u Hani dojdzie do uszkodzenia mózgu. A to oznacza, że Sikorka nigdy się już nie obudzi… -Nie czekaj, otwórz ją. Nie bój się, zrób to! - zażąda Michał przez telefon w 785 odcinku "Na dobre i na złe". Sam z kolei będzie brał udział w operacji właśnie w ten sposób. 

- Chyba zwariowałeś… - Przecież jesteś doświadczonym chirurgiem! - Nigdy nie operowałem krwawiącej tętnicy szyjnej! - Hania nie może czekać... Poradzisz sobie. - Michał, nie mogę! - Musisz!… Czy Grzegorz w 785 odcinku "Na dobre i na złe" wykona zabieg na czas i Hania przeżyje? To się wyjaśni niebawem!

Na dobre i na złe odc. 785. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Grzegorz Wałcz (Kamil Szklany)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 785. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Grzegorz Wałcz (Kamil Szklany)
Na dobre i na złe odc. 785. Grzegorz Wałcz (Kamil Szklany)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 785. Grzegorz Wałcz (Kamil Szklany)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze