Na dobre i na złe, odcinek 790: Nowa seksowna lekarka w Leśnej Górze. Gloria zniszczy związek Tadka i Kazi! Była jego kochanką

2020-12-02 19:37 Ag
Na dobre i na złe, odcinek 790: Nowa seksowna lekarka w Leśnej Górze. Gloria zniszczy związek Tadka i Kazi! Była jego kochanką
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 790: Nowa seksowna lekarka w Leśnej Górze. Gloria zniszczy związek Tadka i Kazi! Była jego kochanką

Szpital w Leśnej Górze z "Na dobre i na złe" w walce z pandemią koronawirusa będzie miała dodatkowe wsparcie! W 790 odcinku "Na dobre i na złe" doktor Gloria Krasucka (Aleksandra Grabowska), seksowna lekarka, która ukończyła studia w Mediolanie, zjawi się tutaj nieprzypadkowo. Sprowadzi ją do Leśnej Góry Tadek Borucki (Marcin Urbanke), z którym kiedyś Gloria miała romans. Pierwszy dzień pracy Glorii w szpitalu w 790 odcinku "Na dobre i na złe" będzie zwiastował kłopoty. Bo spróbuje zniszczyć związek Tadka i Kazi (Zuzanna Lit).

"Na dobre i na złe" odcinek 790 - środa, 2.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Obsada "Na dobre i na złe" powiększy się o kolejną bohaterkę! Już od dawna w szpitalu jedni lekarze znikają w tajemniczych okolicznościach i nie wiadomo co się z nimi dzieje, żeby ich miejsce mogli zająć inni, młodsi albo bardziej doświadczeni. Ostatnio w Leśnej Górze pojawiła się znakomita chirurg, specjalistka o chirurgii plastycznej Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka), ale nie brakuje też świeżej krwi - stażystów, którzy dodają nowej energii.

Kazia Radlica, Tadek Borucki, Jorge (Adrian Zaremba), Blanka Consalida (Pola Gonciarz), a od 790 odcinka "Na dobre i na złe" także Gloria Krasucka to młoda ekipa lekarzy z Leśnej Góry. Nowa bohaterka Gloria będzie miała duży wpływ na losy Kazi i Tadka, bo zaraz po przyjeździe z Włoch do Leśnej Góry wyjdzie na jaw, że byłą kiedyś z Boruckim. Seksowna lekarka skończyła studia w Mediolanie i to Tadek namówi ją na staż medyczny u siebie w szpitalu.

Patrz też: Na dobre i na złe. Hania wróci do Leśnej Góry podczas epidemii. Znów zagra ją Żmuda Trzebiatowska! Jeden ważny szczegół

Na dobre i na złe. Hania Sikorka wróci do Leśnej Góry. Znów zagra ją Żmuda Trzebiatowska. Jeden ważny szczegół

W 790 odcinku "Na dobre i na złe" Gloria wystawi związek Kazi i Tadka na poważną próbę. Ale pod wrażeniem pięknej lekarki będzie też Artur Bart (Piotr Głowacki), który zachwyci się jej podejściem do pacjentów. Jak podaje "Świat Seriali" kiedy Tadek zobaczy swą byłą ukochaną, od razu zacznie się zastanawiać, jak to przyjmie Kazia. Bo obecnej dziewczynie nie powie słowa o Glorii. O tym, że jego była zamierza wrócić do Polski po kilkuletnim pobycie we Włoszech, dowie się od ojca.

- Kiedyś lubiliśmy robić też inne rzeczy razem... - powita go Gloria, dając w 790 odcinku "Na dobre i na złe" do zrozumienia, że liczy na romans!

Nie przegap: Na dobre i na złe. Michał Żebrowski zapowiada powrót Falkowicza! Będzie wyglądał zupełnie inaczej

Na pewno nowa lekarka w Leśnej Górze od 790 odcinka "Na dobre i na złe" będzie nieźle mieszać. Nie tylko w życiu Tadka i Kazi.

Kim jest Aleksandra Grabowska, czyli Gloria z "Na dobre i na złe"?

Aleksandra Grabowska ma 25 lat i prywatnie jest córką Piotra Grabowskiego, aktora znanego choćby z roli Konrada z serialowej sagi "Nad rozlewiskiem". Choć na małym ekranie zadebiutowała już kilka lat temu w serialu TVN "Julia", dopiero rola Julki Molendy w "Belfrze" przyniosła jej rozgłos. Ostatnio zagrała też asystentkę Julita w serialu "Zakochani po uszy" w TVN7.

Najnowsze