Na dobre i na złe, odcinek 797: Agata rzuci Maksa i wyjedzie z Leśnej Góry. Nigdy nie wróci?

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 797: Agata rzuci Maksa i wyjedzie z Leśnej Góry. Nigdy nie wróci?

Na dobre i na złe, odcinek 797: Agata rzuci Maksa i wyjedzie z Leśnej Góry. Nigdy nie wróci?

Odcinek 797 "Na dobre i na złe" będzie ostatnim, w jakim zobaczymy Agatę (Emilia Komarnicka-Klynstra)! Piękna lekarka zrozumie w końcu prawdę, kim jest Maks Beger (Tomasz Ciachorowski) i zrozpaczona rzuci absolutnie wszystko - jego i pracę! Czy Agata już nigdy nie wróci do leśnej Góry? Na to wszystko będzie wskazywało w 797 odcinku "Na dobre i na złe". Sprawdź co już wiemy!

"Na dobre i na złe" odcinek 797 - środa, 20.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Agata w 796 odcinku "Na dobre i na złe" zrozumie, jakim podłym draniem jest Maks Beger. Długo nie mogła uwierzyć w wyznania pielęgniarek, które opowiadały, jak brutalny lekarz je molestuje. Ale w 797 odcinku serialu nie tylko we wszystko uwierzy, ale podejmie też ważne życiowe decyzje!

Najpierw w 797 odcinku "Na dobre i na złe" Agata rzuci Maksa, a następnie zupełnie załamana oświadczy dyrektorowi Konicy (Robert Koszucki), że odchodzi z pracy! Czy to już koniec kariery ślicznej pani doktor w Leśnej Górze?    

Na dobre i na złe. Hania Sikorka wróci do Leśnej Góry. Znów zagra ją Żmuda Trzebiatowska. Jeden ważny szczegół

W 797 odcinku "Na dobre i na złe" Agata pożegna się tylko ze Szczepanem (Kamil Kula), który przez cały czas ostrzegał ją przed Begerem i po prostu wyjedzie. Ale - jak informuje "Świat Seriali" - na szczęście nie na zawsze! Decyzja Agaty pojawiła się w scenariuszu nowych odcinków serialu z powodu w ciąży, w jaką zaszła gwiazda grająca Agatę. 

Jednak jak zapewnia produkcja "Na dobre i na złe" Agata do Leśnej Góry wróci. Na razie Komarnicka-Klynstra robi sobie jedynie przerwę na okres ciąży i połogu. To, czego możemy być raczej pewni, to że jej bohaterka już nigdy nie wróci do drania, jakim okazał się Maks Beger.  

Czytaj też: Na dobre i na złe, odcinek 790: Nowa seksowna lekarka w Leśnej Górze. Gloria zniszczy związek Tadka i Kazi! Była jego kochanką

Najnowsze