Urodziny braci Mroczek. Tak Piotrek i Paweł zmieniali się w M jak miłość na przestrzeni lat

i

Autor: MTL Max Film Urodziny braci Mroczek. Tak Piotrek i Paweł zmieniali się w "M jak miłość" na przestrzeni lat

Urodziny braci Mroczek. Tak Piotrek i Paweł zmieniali się w M jak miłość na przestrzeni lat - ZDJĘCIA

2021-07-18 14:12

Piotrek (Marcin Mroczek) i Paweł (Rafał Mroczek) z "M jak miłość" to chyba najbardziej znana para bliźniaków w Polsce! To właśnie oni budowali jeden z najpopularniejszych seriali w kraju od początku jego istnienia. Piotrek i Paweł z "M jak miłość" zaczęli od roli dwójki nastolatków, a teraz jeden z nich tworzy dużą, szczęśliwą rodzinę, a drugi wreszcie znalazł kandydatkę na żonę. Jak bracia Mroczek zmieniali się na przestrzeni lat i co czeka ich w nadchodzącym sezonie "M jak miłość"? Sprawdź!

Piotrek i Paweł z "M jak miłość" przeszli wielką metamorfozę! 

Trudno wyobrazić sobie "M jak miłość" bez Piotrka i Pawła, bo to oni grają w serialu od początku i tak naprawdę to m.in. na nich obiera się cała historia. Początkowo pojawili się w "M jak miłość" jako para nastolatków, z czego Piotrek zawsze był tym rozważniejszym, a Paweł bardziej szalonym. Kiedy Piotrek poznał Kingę (Katarzyna Cichopek) niemal od razu się w niej zauroczył.

Nie wiedział jednak, że miłość wybuchnie do tego stopnia, że do dziś będą tworzyć szczęśliwą i zgraną rodzinę, która mimo przeszkód, mierzy się z każdym problemem. Obecnie Piotrek to ustatkowany prawnik, który mimo różnych zawirowań, jest wierny żonie i doczekał się aż czwórki dzieci! 

Przeczytaj: 19-letnia Ala z M jak miłość żyje w luksusach. Alicja Ostolska chwali się wystawnym życiem i eleganckim domem - ZDJĘCIA

M jak miłość. Wypadek w domu Kingi i Piotrka! Przez ich syna Miśka dojdzie do tragedii

Paweł z "M jak miłość" od zawsze był tą bardziej szaloną częścią braci Zduńskich. Lubił narozrabiać, był odważny i wygadany. Chociaż z czasem spoważniał, nie da mu się odmówić temperamentu. Odwrotnie niż brat, Paweł nie miał szczęścia w miłości. Spotykał się w wieloma kobietami i tworzył różne (bardziej lub mniej trwałe relacje), ale mógł znaleźć kogoś, z kim mógłby związać się na stałe. Po wielu próbach w jego życiu pojawiła się Franka (Dominika Kachlik), która na tyle go zainteresowała, że w końcu postanowił się oświadczyć! 

Przeczytaj: M jak miłość. Szantaż Tadeusza na Uli i Bartku. Lisieccy odkryją okrutną prawdę i zapłacą za to wysoką cenę

Wydawałoby się, że bracia Zduńscy mają w "M jak miłość" całkiem ułożone życia. Niestety nowy sezon pokaże, że nigdy nie wiedzą, co ich czeka. Szczególnie u Pawła szykuje się spora rewolucja, bo jego ślub z Franką stanie pod znakiem zapytania. Wszystko przez powrót jednej z jego byłych kochanek. Majka (Laura Samojłowicz) wróci i będzie chciała go dorwać, a znajdzie duże wsparcie w Krzyśku (Michał Chruściel), który ma psychopatyczne zapędy względem Franki. 

Jedno nigdy się nie zmieniło. Bracia Zduńscy może nie zawsze żyli w pełnej zgodzie, ale od początku do końca się wspierali i razem tworzyli historię i jeden z najbardziej znanych seriali w kraju. 

Zobacz jak się zmieniali Piotrek i Paweł z "M jak miłość" w GALERII ZDJĘCIA>>>

Najnowsze