Szok w M jak miłość! Marta wróci i zostanie bezdomna! Nagłe wydarzenia zmienią życie Budzyńskiego

i

Autor: tvp/vod Szok w M jak miłość! Marta wróci i zostanie bezdomna! Nagłe wydarzenia zmienią życie Budzyńskiego

Szok w M jak miłość! Marta wróci i zostanie bezdomna! Nagłe wydarzenia zmienią życie Budzyńskiego

2021-08-05 13:44

Marta w "M jak miłość" podejmie nagłą decyzję o porzuceniu w Berlinie super kontraktu i powrocie do Warszawy. Wojciechowska (Dominika Ostałowska) zrobi to dla Ani (Gabriela Świerczyńska), o kłopotach sercowych której dowie się od Budzyńskiego. Ale nikt nie przewidział, że bogata pani prawnik z dnia na dzień zostanie bez dachu nad głową! Co się stanie? W tej sytuacji bardzo ładnie zachowa się Magda (Anna Mucha), która zaprosi Martę do domu Budzyńskich i poprosi, żeby czuła się jak u siebie. Marta uzna w 1596 odcinku "M jak miłość", że to dobra okazja, aby zbliżyć się do córki. Ale zdjęcie ślubne Magdy i Andrzeja (Krystian Wieczorek) da jej jeszcze więcej do myślenia...

Marta w "M jak miłość" zostanie bez dachu nad głową! Budzyńscy ją przygarną i tak wybuchnie w ich życiu rewolucja 

W nowych odcinkach "M jak miłość" nagle do Polski wróci Marta - WIĘCEJ CZYTAJ TUTAJ>>>. Wszystko przez wielką miłość nastoletniej Ani do nauczyciela Adama (Wojciech Świeściak) i coraz poważniejsze problemy z tym związane. Była żona Budzyńskiego nareszcie zachowa się jak na matkę przystało i przyleci ratować córkę. Ale nikt nie przewidzi tego, co ją spotka...

Marta w "M jak miłość" po przylocie do Warszawy spróbuje dodzwonić się do Andrzeja, ale kiedy jej się to nie uda, wybierze numer Magdy. I pani Budzyńska odbierze, a to co usłyszy wprawi ją w osłupienie!

Zobacz też: Barwy szczęścia. Agata weźmie ślub, ale nie z Patrykiem? Kim będzie nowy kochanek Pyrki?

M jak miłość. Afera na imprezie u Zduńskich. Pijany Budzyński wytnie niezły numer. Nikt się po nim tego nie spodziewał
M jak miłość odc. 1593. Ania (Gabriela Świerczyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Ania (Gabriela Świerczyńska)

Nie wiedziałam, że przyjechałaś. Na długo? - zdziwi się Budzyńska w powakacyjnym odcinku "M jak miłość".

Na stałe... Chociaż właśnie się okazało, że chwilowo nie mam się gdzie podziać... - usłyszy w odpowiedzi.

W tym momencie "M jak miłość" zszokowana Magda stanie na wysokości zadania i odruchowo zaprosi Magdę do domu. Czy była żona Budzyńskiego na długo zamieszka z nim i z obecną małżonką? Jak to się skończy?

- Dzięki serdeczne za zaproszenie. Właściciel mieszkania, które wynajmuję, nie wyrobił się z remontem łazienki. Mieli to skończyć przed weekendem, ale cóż... To na pewno nie kłopot? - wyjaśni Marta. 

Budzyńska w "M jak miłość" zapewni Wojciechowską, że to żaden problem, a nawet dobra okoliczność, aby matka i córką pobyły ze sobą i mogły porozmawiać. Jednak po minie Magdy zobaczymy, że wcale nie jest taka pewna, czy dobrze robi...

- Dobrze się składa. Jak Ania wróci, spokojnie sobie porozmawiacie - powie Magda kiedy Marta stanie na progu mieszkania Budzyńskich. 

Mam nadzieję, właśnie z tego powodu wróciłam wcześniej, bo bardzo się o nią martwię... - doda Marta.

My też, my też... I może razem łatwiej będzie nam jakoś rozbroić całą tę sytuację. Czuj się jak u siebie. Do wieczora, pa! - rzuci Budzyńska.

I w tym momencie 1596 odcinka "M jak miłość" zobaczymy coś dziwnego. Marta, zamiast zająć się poszukiwaniem córki, zawiesi wzrok na zdjęciu Magdy i Andrzeja, stojącym w ozdobnej ramce na widoku. 

- Jak u siebie? No cóż...- powie do siebie Marta.

Nie przegap: Półnaga Kinga z "M jak miłość" musiała uciekać przed paparazzi! Przy okazji pokazała prawie wszystko - ZDJĘCIA, WIDEO

Najnowsze