M jak miłość

Siostra Oli z M jak miłość! Kogo jeszcze ukrywa była kochanka Tadeusza?

2023-07-21 15:20

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Ola (Justyna Karłowska) znów zacznie mieszać w życiu Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski)! Dokładnie tak samo jak wtedy, gdy zakochany Kiemlicz kupił pierścionek i postanowił poprosić ją o rękę, ale wówczas wyszło na jaw, że Majewska ma już męża (Paweł Paprocki). Okazuje się, że to niejedyna rodzinna tajemnica, którą skrywa Ola z "M jak miłość", gdyż Justyna Karłowska pochwaliła się na swojej relacji na Instagramie, że ma jeszcze siostrę! O kim mowa i czy to już koniec sekretów Majewskiej? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Czy Ola w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach będzie miała także siostrę? Ukrywała ją tak jak męża!

To już pewne, że w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Ola pokaże wszystkim na co ją stać! Była kochanka Tadeusza powróciła do Grabiny z nadzieją, że po ich rozstaniu Kiemlicz cierpliwie na nią czekał, ale mocno się przeliczyła, gdy on już zdążył ułożyć sobie życie z Jagodą (Katarzyna Kołeczek). Choć ich rozstanie mocno go zabolało, gdyż odbyło się w atmosferze skandalu! A to dlatego, że Ola ukryła przed wszystkimi, że ma już męża, z którym jednak rozstała się, gdy wyszło na jaw, że zdradził ją z jej najlepszą przyjaciółką. Tyle tylko, że Darek wrócił i zaczął błagać ukochaną o drugą szansę, którą ostatecznie Majewska mu dała, łamiąc przy tym serce Tadeusza. Tyle tylko, że mąż szybko się nią znudził i Ola zdecydowała się wrócić w końcówce obecnego sezonu "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną, ale oczywiście nie bez kolejnych rodzinnych tajemnic!

Justyna Karłowska pochwaliła się na swojej relacji na Instagramie zdjęciem z tajemniczą brunetką, która jest do niej łudząco podobna! Tym bardziej, że aktorka opatrzyła je dość wymownym podpisem "Jak siostry."! Czy to oznacza, że w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Ola, oprócz męża, ukryła przed wszystkimi również swoje rodzeństwo? Otóż nie, gdyż kobieta z fotografii, to jedna z reżyserek uwielbianego serialu TVP2, Milena Dutkowska! Co prawda, osoba z produkcji jest do niej bardzo podobna, ale to zwykły zbieg okoliczności, gdyż w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej nie zagra ona siostry Oli, co z resztą wytłumaczyła sama aktorka!

- Jak siostry. Pracujemy owocnie z p. reżyser Dutkowską @mjakmiloscofficial - podpisała Justyna Karłowska.

Zatem w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Ola nie pojawi się z siostrą, jednak w końcu zobaczymy ją z dawno niewidzianą córeczką Gabrysią (Sara Lesiczka)! Co prawda, Majewska nie wyjdzie na jaw, że Majewska ma skrywane rodzeństwo, ale w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej dawna kochanka Tadeusza mocno zaprzyjaźni się z jego obecną partnerką, przez co Ola i Jagoda pokonają drogę od nienawiści do przyjaźni! A to dlatego, że po powrocie Bartka (Arkadiusz Smoleński), Majewska zainteresuje się właśnie nim i definitywnie odpuści sobie walkę o Kiemlicza, który w końcu będzie mógł cieszyć się swoim szczęściem z Romanowską! A że Lisiecki wróci do pracy u swojego przyjaciela, to ich ukochane również zaczną spędzać ze sobą więcej czasu i tak staną się niczym siostry!

Luksusy na planie M jak miłość. Katarzyna Kołeczek pochwaliła się takimi warunkami!
Najnowsze