M jak miłość, odcinek 1639: Ola ma męża! Ukryła to przed Tadeuszem, bo musiała uciekać od Dariusza - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1639: Ola ma męża! Ukryła to przed Tadeuszem, bo musiała uciekać od Dariusza - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1639: Ola ma męża! Ukryła to przed Tadeuszem, bo musiała uciekać od Dariusza - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-02-21 21:02

W 1639 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Ola (Justyna Karłowska) ma męża, który nadal ją kocha i zaburzy jej szczęście z Tadeuszem (Bartłomiej Nowosielski). Tajemniczy Dariusz (Paweł Paprocki) zjawi się bez zapowiedzi i rzuci mocne słowa w kierunku żony, Ola w 1639 odcinku "M jak miłość" zda sobie sprawę, że nie da rady dłużej udawać przed Kiemliczem, a Darek uprze się, że chce odzyskać kobietę. Nikt nie miał pojęcia, że Ola ma męża, a na jaw wyjdą nowe fakty z jej przeszłości. To dlatego uciekła od mężczyzny, który okrutnie ją zranił. Zobacz ZDJĘCIA z tych scen i ZWIASTUN 1639 odcinka.

"M jak miłość" odcinek 1639 - poniedziałek, 21.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1639 odcinku "M jak miłość" kłamstwa Oli wyjdą na jaw. Nikomu nie przyznała się, że ma męża, który teraz ją odnajdzie. Istnieje całkiem mocny powód co do tego, że kobieta słowem nie wspominała o mężczyźnie. W przeszłości potwornie ją zranił i nie chciała do znać.

- Dawno się nie widzieliśmy. Słyszałem, że zostałaś mamą... Boże, nie mogę uwierzyć, że w końcu… udało mi się ciebie odnaleźć! Moja Oleńka… Proszę cię, nie uciekaj! Porozmawiaj ze mną, jesteś mi to winna… Tak długo cię szukałem… Ola! - powie błagalnie Darek w 1639 odcinku "M jak miłość", a Ola nie okaże mu czułości. Przecież wie, że dosłownie przed chwilą wyznawała swoje uczucia Tadeuszowi, który szaleńczo się w niej zakochał, a nawet planuje już duży krok w postaci oświadczyn! Kobieta zacznie być mocno skołowana sytuacją. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1644: Magda i Budzyński rozstaną się? To dla niego odejdzie od Andrzeja - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1639. Mąż Oli zniszczy jej zaręczyny z Tadeuszem

Mimo że Ola będzie wściekła na Darka w 1639 odcinku "M jak miłość", stare uczucia odżyją. Mężczyzna nie dopuści do siebie myśli, że żona może zostawić go dla sadownika. Kobieta nie powstrzyma nerwów i niemal wykrzyczy mężowi powód, dla którego od niego uciekła. - Nie, nie jestem ci niczego winna! Zdradziłeś mnie z moją najlepszą przyjaciółką… Przekreśliłeś wszystko, co nas łączyło... Wszystko! - rzuci zdenerwowana Ola w  1639 odcinku "M jak miłość". - I nie było potem dnia, żebym tego nie żałował! Przepraszałem cię już tyle razy, popełniłem błąd, ale ty uciekłaś ode mnie, nie chciałaś ze mną porozmawiać… - zacznie się tłumaczyć mężczyzna. - I nadal nie chcę! - uprze się Ola. - Nic się w tej sprawie nie zmieniło! Odejdź i zostaw mnie w spokoju! Mam dziecko, jestem w szczęśliwym związku z kimś, kto mnie kocha… - podsumuje.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1643: Kinga po operacji dostanie największy prezent. Syn Misiek zrobi dla matki coś niesamowitego - WIDEO

Darek w 1639 odcinku "M jak miłość" nie przyjmie tłumaczeń ukochanej i zada jej fundamentalne pytanie. - A ty? Ty też go kochasz? - zapyta mężczyzna, a kobiecie zrzednie mina. Dopiero potem okaże się, że wciąż czuje coś do męża i tak naprawdę nigdy o niej nie zapomniała. Nie przewidzi, że Tadeusz w 1639 odcinku "M jak miłość" przygotowuje się do oświadczyn i ma już nawet pudełeczko z pierścionkiem zaręczynowym. Jak się niebawem okaże, Ola wybierze jednak Darka, a Kiemlicz zostanie sam ze złamanym sercem. 

M jak miłość. Koszmarny powrót ojca Uli.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze