M jak miłość, odcinek 1644: Magda i Budzyński rozstaną się? To dla niego odejdzie od Andrzeja - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1644: Magda i Budzyński rozstaną się? To dla niego odejdzie od Andrzeja - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1644: Magda i Budzyński rozstaną się? To dla niego odejdzie od Andrzeja - ZDJĘCIA

2022-02-16 8:39

W 1644 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) w chwili słabości w tajemnicy przed Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek) spotka się z młodszym mężczyzną, którego w sobie rozkochała bez pamięci! Na jakiś czas nauczyciel Adam Warecki (Wojciech Świeściak) zniknął z życia Budzyńskich, bo Magda dała mu jasno do zrozumienia, że nigdy nie zostawi dla niego męża, nie zniszczy udanego małżeństwa. Ale zakochany polonista w 1644 odcinku "M jak miłość" nie odpuści póki Magda nie odejdzie od Andrzeja i nie będzie z nim. Kompletnie zwariuje z tej miłości! Poznajcie szczegóły.

"M jak miłość", odcinek 1644 - wtorek, 8.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1644 odcinku "M jak miłość" potwierdzą się słowa Anny Muchy, która ostatnio zapowiedziała, że małżeństwo Magdy i Andrzeja Budzyńskich się rozpadnie? Choć stanowią jedną z bardziej zgranych, kochających się par, to znów spróbuje ich rozdzielić Adam Warecki! Kolega Magdy, a zarazem dawny nauczyciel Ani (Gabriela Świerczyńska) zakochał się w Budzyńskiej doskonale wiedząc, że jest mężatką, a do tego nieświadomie rozkochał w sobie jej pasierbicę. Choć relacja Magdy i Wareckiego z jej strony zawsze opierała się na niewinnym flircie, to zrobiło się niebezpiecznie kiedy Ania zaczęła podejrzewać macochę o zdradę. A do tego Andrzej zaczął szaleć z zazdrości!

Od tych wydarzeń w "M jak miłość" minęło już pół roku. Warecki zniknął na dłużej, ale wkrótce okaże się, że wcale nie zapomniał o Magdzie. Kolejny problemy z Anią zbliżą go do Budzyńskiej w 1644 odcinku "M jak miłość" nauczyciel skorzysta z okazji, że Magda zgodzi się na ich sekretne spotkanie. Jak podaje swiatseriali.interia.pl to będzie jego pożegnanie z ukochaną! Warecki uprzedzi Magdę, że wyjeżdża do Krakowa, ale to nie oznacza, że przestał ją kochać. Wręcz przeciwnie. Podaruje jej tomik wierszy z dedykacją "Dla mojej wielkiej miłości".

Nie przegap: Magda z M jak miłość potwierdza rozstanie z Budzyńskim. Anna Mucha sama jest zaszokowana scenariuszem

- Gdybyś kiedyś zmieniła zdanie i odpuściła sobie męża, wystarczy, że zadzwonisz, a ja będę na ciebie czekał. Zawsze, do końca świata... - wyzna nagle i będzie śmiertelnie poważny. Dla Magdy w 1644 odcinku "M jak miłość" stanie się jasne, że powinna się trzymać z daleka od Adama, jeśli nie chce zniszczyć swojego małżeństwa. - Andrzej miał rację. Ty naprawdę zwariowałeś!

- W twoim przypadku tak, to prawda, po prostu... nie mogę inaczej - doda Warecki.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1644: Łukasz od kuzynki Patrycji dowie się jak Argasiński ją uwięził i wpędził w chorobę psychiczną

Podczas pożegnania Warecki w 1644 odcinku "M jak miłość" ostrzeże Magdę przed Anią! Uzna nastolatkę za sprytną intrygantkę, której zachowana wymknęły się spod kontroli, która teraz go znienawidziła i taką samą nienawiść może żywić do macochy. - W przypadku Ani nie mam sobie nic do zarzucenia. I nam nadzieję, że mi wierzysz... Ten dzieciak jest chory z nienawiści... Uważajcie na nią. Nie umiałem sobie z nią poradzić, nie spodziewałem się, że jest taką cyniczną manipulantką...

Czy podejrzenia Adama co do Ani w 1644 odcinku "M jak miłość" okażą się słuszne? Wydaje się, że terapia 16-latki u psychologa nie pomogła jej pokonać swoich problemów. A do tego Ania opanuje do perfekcji sztukę kłamstw, manipulacji i odgrywania przed rodziną grzecznej, posłusznej córki.

M jak miłość odc. 1644. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1644. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odc. 1644. Magda (Anna Mucha), Adam Warecki (Wojciech Świeściak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1644. Magda (Anna Mucha), Adam Warecki (Wojciech Świeściak)
M jak miłość. Obrzydliwy atak na Budzyńskiego zniszczy życie Andrzeja i Magdy! Morderca nie zostawi ich w spokoju
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze