M jak miłość, odcinek 1599: Budzyński oskarży Magdę o flirt z Adamem! Przejrzy niebezpieczenego nauczyciela na wylot - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1599: Budzyński oskarży Magdę o flirt z Adamem! Przejrzy niebezpieczenego nauczyciela na wylot - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1599: Budzyński oskarży Magdę o flirt z Adamem! Przejrzy niebezpieczenego nauczyciela na wylot - ZDJĘCIA

W 1599 odcinku "M jak miłość" Budzyński (Krystian Wieczorek) nie wytrzyma z zazdrości o piękną żonę. Do tej pory mąż Magdy (Anna Mucha) zachowywał klasę i nawet jak był zazdrosny, umiał tego nie pokazać, a sprawę wyśmiać. Ale tym razem sprawy zajdą już za daleko - Adam Warecki (Wojciech Świeściak) wkroczy do życia rodziny Budzyńskich na całego. Pierwszym zwiastunem tego faktu będą kwiaty, jakie nauczyciel Ani (Gabriela Świerczyńska) przyśle Magdzie na imieniny. Piękny bukiet, który wkroczy do domu Budzyńskiego w 1599 odcinku "M jak miłość" i autentyczna radość Magdy spowodują, że w Andrzeju coś pęknie. Co odkryje wściekły mecenas na temat romansu żony z Wareckim? Zobacz koniecznie ZWIASTUN i GALERIĘ ZDJĘĆ z 1599 odcinka "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1599 - poniedziałek, 20.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1599 odcinku "M jak miłość" kłótnię Budzyńskich o to, kto zaniedbał opiekę nad Anią, przerwie dzwonek do drzwi. Kiedy Magda otworzy na progu będzie stał uśmiechnięty posłaniec z pięknym bukietem kwiatów na jej nazwisko. Do podarunku dołączona będzie mała karteczka z życzeniami imieninowymi dla Magdy. Do tego momentu Budzyński zbyłby prezent jakąś kpiną, a podejrzenia schował dla siebie. Ale tym razem sprawy zajdą już jego zdaniem zdecydowanie za daleko!

- Serdeczne życzenia z okazji imienin - przeczyta Magda na dołączonym bileciku. - No tak, 10 kwietnia, ktoś się pomylił... 

- A kto? Adam? - spyta podenerwowany Budzyński. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1600: Serce Barbary nie wytrzyma spotkania z oszustem, który udaje Mateusza - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1599 ZWIASTUN. Brutalny napad na Łukasza. Budzyński odkryje co łączy Magdę z Wareckim!

W tym momencie 1599 odcinka "M jaka miłość" będzie już jasne, że Budzyński zaczął osobę Wareckiego tratować poważnie. Adam stał się jego rywalem, a to może oznaczać tylko jedno: będzie nowa wojna o Magdę. 

Andrzej wścieknie się w 1599 odcinku "M jaka miłość", kiedy zobaczy, że Magda pisze sms-a z podziękowaniami za kwiaty. Budzyński nie wytrzyma dłużej i da upust swojej złości. 

- Co mu napisałaś?! - zapyta Andrzej żonę. 

- No, nic, podziękowałam i napisałam, że to pomyłka, bo ja mam imieniny 29 maja - odpowie spokojnie Magda, tak jakby nic się nie stało.

- Super! To teraz będzie miał pretekst, żeby wysłać ci kolejne kwiaty!

- Teraz będziesz się na mnie boczył?

- Nie, ja w zasadzie faceta rozumiem. On wysyła kwiaty, ty miło odpisujesz, może coś z tego będzie!

- Ale co ma być? No proszę cię, no... - Magda w końcu zorientuje się, że przesadziła z radosną reakcją. - Ty myślisz, ze ja z nim flirtuję?

- Nie. Mam nadzieję, że nie - odpowie jej poważnie Andrzej. - Ale on czeka na sygnał i nie odpuszcza. 

- To co, mam mu odesłać te kwiaty?

- Nie wiem. To nie jest moja sprawa

Sprawa kwiatów i imienin wróci jeszcze raz w 1599 odcinku "M jak miłość", kiedy do składania imieninowych życzeń Magdzie w kancelarii rzuci się Kamil (Marcin Bosak). 

- O, następny - rzuci poirytowany Budzyński. Przy tej okazji Magda obieca mu, że jednak ten bukiet odeśle i będzie po sprawie. Ale nie będzie, a do pierwszego pojedynku między rywalami dojdzie w szkole, przy okazji wypadku, który ukartuje Ania. Jednak to w 1599 odcinku "M jak miłość" Budzyński tak naprawdę wyruszy na wojnę o swoją rodzinę. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1601: Dawid umiera. Ucieczka Basi z chłopakiem skończy się śmiercią?! – ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze