M jak miłość, odcinek 1601: Dawid umiera. Ucieczka Basi z chłopakiem skończy się śmiercią?! – ZDJĘCIA

2021-09-14 11:23
M jak miłość, odcinek 1601: Dawid umiera. Ucieczka Basi z chłopakiem skończy się śmiercią?! – ZDJĘCIA
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1601: Dawid umiera. Ucieczka Basi z chłopakiem skończy się śmiercią?! – ZDJĘCIA

W 1601 odcinku "M jak miłość" szalona ucieczka z domu Basi Rogowskiej (Karina Woźniak) zakończy się wielką tragedią. Ukochany chłopak Basi będzie umierał na jej rękach! A miało być tak pięknie - młodzi zostawiają za sobą rodziców, problemy, dramaty i ruszają w świat. Niestety, los ma dla inny pomysł - w trakcie podróży potwierdzi się, że Dawid (Iwo Wiciński) jest ciężko chory i znajdzie się na granicy życia i śmierci! Zrozpaczona Basia będzie błagać o pomoc nawet swojego ojca (Robert Moskwa), od którego chwilę wcześniej uciekła. Czy Dawid umrze na rękach swojej dziewczyny w 1601 odcinku "M jak miłość"? Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z dramatycznych chwil Basi i jej chłopaka!

"M jak miłość" odcinek 1601 - poniedziałek, 27.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1601 odcinku "M jak miłość" Dawid namówi Basię na kolejną niebezpieczną akcję. Nastolatki znów okłamią wszystkich - tym razem postanowią samodzielnie ruszyć w świat. Według założeń Basia i Dawid mają pojechać na wycieczkę szkolną, ale nauczycielom powiedzą, że nie mogą, a rodzicom, że własnie tam się wybierają. Tak naprawdę jednak szczęśliwa para wybierze się autostopem do Warszawy. I to się skończy tragicznie! - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Basia w 1601 odcinku "M jak miłość" będzie oszołomiona faktem, że jedzie ze swoim ukochanym Dawidem na imprezę "dorosłych" do stolicy. 12-latkę skusi nie tylko wolność, zapowiedź cudownej zabawy z używkami w roli głównej, ale przede wszystkim towarzystwo olśniewającego Dawida. Ale dziecko nie będzie miało pojęcia, że za chwilę przeżyje najgorszy koszmar swojego życia!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1602: Patrycja powie Łukaszowi o ciąży po bestialskim napadzie! Argasiński sfałszuje wyniki DNA dziecka Wojciechowskiego

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!
M jak miłość odc. 1601. Dawid (Iwo Wiciński), Basia (Karina Woźniak)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1601. Dawid (Iwo Wiciński), Basia (Karina Woźniak)

Kiedy młodzi będą już w Warszawie  w 1601 odcinku "M jak miłość", Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) Rogowscy dostaną wyniki badań Dawida, które wykonał po tym, jak podczas zajęć stracił w szkole przytomność. Rodzice Basi odkryją, że Dawid ma nowotwór lub ciężką chorobę wątroby! Rodzice Basi natychmiast pojadą do Jaszewskich, uprzedzić ich o poważnych problemach ze zdrowiem ich syna. 

Tymczasem Basia z Dawidem w 1601 odcinku "M jak miłość" będą wspaniale bawić się nad Wisłą, oddając czułościom. Niestety, w pewnym momencie Dawid znienacka straci przytomność! Przerażona 12-letnia Basia z ukochanym na rękach będzie wołać o pomoc, ostatecznie zadzwoni do ojca. Czy pomoc nadejdzie, zanim chłopak Basi straci życie?

Czytaj także: Barwy szczęścia, odcinek 2476: Ostatnie słowa Paulinki do umierającej matki. Iza nie zdąży odpowiedzieć

M jak miłość odc. 1601. Dawid (Iwo Wiciński), Basia (Karina Woźniak)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1601. Dawid (Iwo Wiciński), Basia (Karina Woźniak)

Zobacz koniecznie dramatyczną ucieczkę Basi i Dawida w 1601 odcinku "M jak miłość" w GALERII ZDJĘĆ

Sonda
Czy Dawid w M jak miłość umrze na rękach 12-letniej Basi?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze