Barwy szczęścia, odcinek 2476: Ostatnie słowa Paulinki do umierającej matki. Iza nie zdąży odpowiedzieć

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2476: Ostatnie słowa Paulinki do umierającej matki. Iza nie zdąży odpowiedzieć

Barwy szczęścia, odcinek 2476: Ostatnie słowa Paulinki do umierającej matki. Iza nie zdąży odpowiedzieć

2021-09-16 20:45

Koszmar w 2476 odcinku "Barwy szczęścia"! Iza (Agnieszka Warchulska) będzie walczyć o życie w szpitalu, a Paulinka (Lena Jastrzębska) za wszelką cenę spróbuje skontaktować się z matką. Nie zrozumie, że Małek może nie wrócić więcej do domu... Nie dość, że Łukasz (Michał Sadowski) zadecyduje w "Barwy szczęścia" o wyjeździe na Sycylię i zostawi dziewczynkę, to jeszcze osieroci ją matka?! Zrozpaczona Paulinka skieruje do Izy ostatnie słowa, ale niestety nie zdąży, a Małek nie odpowie na wyznanie córeczki.

"Barwy szczęścia" odcinek 2476 - środa, 22.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2476 odcinku "Barwy szczęścia" Iza będzie walczyć o życie na OIOM-ie, podpięta do respiratora. Wkrótce w "Barwy szczęścia" okaże się, że Małek ma koronawirusa, dostanie wysokiej gorączki i straci węch. Niestety wszyscy jej bliscy znajdą się w bardzo trudnej sytuacji, bo wylądują na kwarantannie. Łukasz i Kasia (Katarzyna Glinka) przebadają siebie i dzieci, ale ich plan wyjazdu na Sycylię stanie pod znakiem zapytania. Właśnie od tej informacji zmieni się życie małej Paulinki. Najpierw Sadowski obwieści dziewczynce, że wynosi się z kraju, a ona zostaje z mamą, a potem Iza trafi do szpitala. Zagubiona Paulinka nie zrozumie do końca co się dzieje, a wyjazd ojca odbierze jako fakt, że ten ją zostawia! Kiedy wyjdzie na jaw, że Iza ma koronawirusa, dziewczynka nie zobaczy się z matką, za którą będzie okrutnie tęsknić. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2471: Szokujący zwrot akcji u Stańskich. Bożena i Bruno nie przewidzą reakcji Wiśniewskich na Tadzia

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!

Paulinka w 2476 odcinku "Barwy szczęścia" postanowi, że odezwie się do mamy i doda jej otuchy. Widzenie się z Izą w szpitalu z oczywistych względów zostanie wykluczone, więc dziewczynka wyśle do Małek wiadomość. Napisze Izie smsa z życzeniami powrotu do zdrowia, by pokazać, że czeka na jej przyjazd ze szpitala. Niestety dziewczynka w 2476 odcinku "Barwy szczęścia" ani później nie uzyska odpowiedzi, ponieważ Małek będzie nieprzytomna i podłączona do aparatury medycznej. Nie będzie w stanie świadomości, a co dopiero mówić o odpisaniu córce. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2470: Patryk oskarży Agatę o rozpad ich związku! Nie będzie chciał pamiętać co mu zrobiła - WIDEO

W 2476 odcinku "Barwy szczęścia" lekarze będą walczyć o życie Izy, ale jej bliscy dowiedzą się, że stan Małek jest krytyczny. Nie wiadomo czy Iza wyjdzie z zakażenia koronawirusem i wróci do domu. Co ciekawe, w 2480 odcinku "Barwy szczęścia" w Warszawie pojawi się Adam (Dariusz Majchrzak), były kochanek kobiety, który częstował ją narkotykami i alkoholem. Właśnie przez niego Małek się niegdyś stoczyła. Póki co nie wiadomo jakie intencje będzie miał Adam. Trudno uwierzyć, że zjawił się, by zająć się Paulinką pod nieobecność Izy, lub opiekować się chorą. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze