Wszystko dla miłości

i

Autor: Materiały prasowe TVP

Barwy szczęścia, odcinek 2470: Decyzja zapadła! Łukasz dla Kasi przeniesie się na Sycylię. Czy Iza pokrzyżuje ich plany?

2021-09-13 8:34

Wielkie zmiany w serialu "Barwy szczęścia”! Po długiej i niełatwej walce o szczęście swojej rodziny Łukasz (Michał Rolnicki) w 2470 odcinku "Barw szczęścia" podejmie przełomową decyzję. Dla Kasi (Katarzyna Glinka) Sadowski jest gotów na wielkie poświęcenie. Jego plan nie spodoba się jednak Izie, która także odważyła się na poważny krok. Co będzie dalej z Paulinką (Lena Jastrzębska)?

Próba utrzymania związku na odległość okazała się dla Górki (Katarzyna Glinka) i jej męża trudniejsza, niż oboje sądzili. Kasia nie ukrywa jednak, że to właśnie na Sycylii znalazła swój nowy dom i nie zamierza z tego rezygnować, zwłaszcza, że i Ksawery (Bartosz Gruchot) odnalazł się już w nowym miejscu.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2471: Szokujący zwrot akcji u Stańskich. Bożena i Bruno nie przewidzą reakcji Wiśniewskich na Tadzia

Dla Łukasza czas rozłąki z żoną nie był łatwy, ale w Polsce trzymała go dotąd nie tylko praca, ale przede wszystkim Paulinka (Lena Jastrzębska). W końcu jednak tęsknota za żoną musiała wziąć górę i Sadowski postanowi, że czas wreszcie przenieść się z rodziną na Sycylię. Mężczyzna nie zdaje siebie sprawy, jak bardzo ta decyzja pokrzyżuje plany Izy (Agnieszka Warchulska), która także ma dla ojca swojej córki zaskakujące wieści. Malarka zamierza bowiem zamieszkać na stałe w Warszawie, by mógł być bliżej córki.

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze