M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Ola zaprzyjaźni się z Jagodą! To Bartek pojedna kochanki Tadeusza? - ZDJĘCIA

2023-07-21 12:14

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Ola (Justyna Karłowska) nie odpuści i zrobi wszystko, aby zniszczyć ślub Jagody (Katarzyna Kołeczek) i Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski). Tyle tylko, że po rozstaniu Lisieckich i powrocie Bartka (Arkadiusz Smoleński) do Grabiny wszystko się zmieni, gdyż to na niego Majewska przerzuci swoje zainteresowanie. I wtedy w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej dojdzie do nagłego zwrotu akcji, bo Romanowska stanie się dla Oli już nie rywalką, a przyjaciółką! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Od rywalek do przyjaciółek! Taką drogę przejdą Ola i Jagoda w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Ola będzie gotowa na wszystko, byleby tylko nie doszło do ślubu Jagody i Tadeusza. A to dlatego, że Majewska będzie zazdrosna, że po jej odejściu Kiemlicz już zdążył ułożyć sobie życie z inną, a ona spotkała się z kolejnym zawodem ze strony Darka (Paweł Paprocki), który ponownie się nią znudził i porzucił. Ola była przekonana, że wróci, a kochanek będzie na nią czekał, ale okazało się inaczej. Już w obecnym sezonie Majewska robiła wszystko, aby ponownie zbliżyć się do Kiemlicza, co finalnie jej się udało, ale w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej czeka na nią spore rozczarowanie, gdyż to nie ją tylko Jagodę ostatecznie wybierze!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Jagoda i Tadeusz zaręczą się i zaczną przygotowania do ślubu, które oczywiście Ola postanowi zniszczyć. Dawna kochanka Kiemlicza dobierze się do sukni ślubnej Romanowskiej, ale i tak nie zniszczy związku narzeczonych. Aż w końcu sama da sobie spokój z sadownikiem, gdyż na jej celownik w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej trafi Bartek, który po rozstaniu z Ulą (Iga Krefft) wróci do Grabiny! I tak Majewska szybko przerzuci na niego swoje zainteresowanie i definitywnie odpuści sobie Kiemlicza, choć wcale nie zniknie z jego życia! A to za sprawą Jagody!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Ola i Jagoda zaprzyjaźnią się? Justyna Karłowska pochwaliła się na swojej relacji na Instagramie wspólnym zdjęciem Majewskiej i Romanowskiej sprzed domu Kiemlicza, które następnie z serduszkiem opublikowała u siebie Katarzyna Kołeczek. Na fotografii widać uśmiechnięte kochanki Tadeusza w szlafrokach, ale zdecydowanie bardziej uwagę zwraca podpis "Ale psiapsie". To sugeruje, że w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Ola i Jagoda faktycznie zatopią topór wojenny i z rywalek staną się przyjaciółkami, a to wszystko przez Bartka! Szczególnie, że Lisiecki po swoim powrocie znów będzie pracował z Kiemliczem, który prywatnie będzie jego najlepszym przyjacielem. Zatem i ich partnerki się do siebie zbliżą i tak dojdzie do zaskakującego zwrotu w ich relacji!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze